2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوا کردم😢😢

4660 بازدید | 101 پست

چندماه پیش فهمیدم که با یه دختره که ویزیتور شرکتی بوده که شوهرم باهاشون کار میکرده دوست شده بود.رابطه اس ام اسی و تلفنی. بعد از اینکه اس هاشو دیدم و باهم دعوا کردیم و اینا.گفت که فقط به خاطر اینکه سود خوبی بهم میرسوند من باهاش صمیمی شدم. و قسم خورد که اهل چیزی نیست.

تو این مدت میفهمیدم یه چیزایی بعضی وقتا از تو گوشیش پاک میکنه.

امروز یه رسید بانک دیدم که گوشیه یکی رو مستقیم ش ارژ کرده بود.ایرانسلم بود.

موقع شام بود ازش پرسیدم که ش ارژ ایرانسل برا کی خریدی؟گفت نمیدونم شاید یکی گرفته!! بعدرسیدو بردم گذاشتم تو اتاق که برم دقیقتر نگاه کنم(شوهرم دید که رسیدو برداشتم).وقتی رفتم دیدم ۳روز پیش با کارت خودش برای یکی ش ارژ گرفته بود.

گفتم برم دوباره ازش بپرسم،که یه دفعه گفت یکی از دوستاش بهش زنگ زده پول قرض خواسته گفته براش ش ارژ بفرستم منم براش ش ارژ گرفتم.ولی من باور نکردم با خودم گفتم چرا همون موقع اینو نگفت.

رفتم تو اتاق که بچه مو پوشکشو عوض کنم.یه دفعه اومد تو اتاق داد و بیداد کرد،گفت این کارا چیه که میکنی؟تو به من شک داری؟با این کارات داری منو از خودت سرد میکنی؟اصلا برا چی رسیدو برداشتی قایم کردی؟من دارم این همه برای زندگیمون زحمت میکشم اینه جوابش؟همش باید ازت بترسم. فردا میگی بابات یا داداشت بیان تکلیفمونو معلوم ‌کنن.😢

چکار کنم؟چرا همش طلبکاره؟!چرا مردا انقدر پرروءن

خداجونم شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بگو بیان تکلیفتو معلوم کنن..اون مردی که واسه به قول خودش سود شرکت نیره با یه ویزیتور که ارزش زندگی نداره

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
2738

از ترس خودشو خیس کرده رسیدو برداشتی..عزیزم‌اصن نترس...دادو بیدادش از ترسه...توام محکم وایس..فک نکنه میمیری براش

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
2706