2752
2734
عنوان

آی وی اف

155 بازدید | 19 پست

کسی تازگیا آی وی اف کرده؟  چرا هیچکی نمیاد راهنمایی میخام. حالم بده اعصابم بهم ریخته. یه ازمایش فقط هزینش دو تومنه. ازمایش هورمون و ذخیره تخمدان.  بیمارستان انجام میده ازمایشو هزینش کمتر بشه؟ توروخدا راجب هزینه هاش هرچی میدونین بگین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آزمایش هورمون دادم سال پیش. فک کنم بیمه تکمیلی داشته باشی رایگانه من یک وخورده ای دادم 

بیمه تامین اجتماعی مال شوهرم. گفت بدون بیمه فقط ۲۰۰ فرقش. انقد اعصابم خرابه.فشار روحی کم رومونه. هزینه ها گرون هم باید رومون باشع

2731
پدرشوهره آشغالم خیلیییی پولداره ولی کمک نمیکنه

میخواد با خودش ببره اون دنیا که کمک نمیکنه یکی لنگه پدر شوهر منه یکبار پول قرضی خواستیم ازش که در ازاش بهش چک بدیم که دوماهه پس بدیم گفت نمی‌دم به هیچ عنوان.بعد شوهر من خودشو واسه اونا می‌کشه هم از شوهرم وهم خانواده اش حالم بهم میخوره 

میخواد با خودش ببره اون دنیا که کمک نمیکنه یکی لنگه پدر شوهر منه یکبار پول قرضی خواستیم ازش که در از ...

آفرین دقیقا  اینم اینجوره. خدا پولو به کی میده. این انقد پولداره دوتا ماشین داره .۳۰ تومن تازگیا داده یه تیکه پرده واسه خونه خراب شدش. ولی میدونه ما مشکل داریم بچه دار نمیشیم. یه پونزده تومن نداد بهمون. 

آفرین دقیقا  اینم اینجوره. خدا پولو به کی میده. این انقد پولداره دوتا ماشین داره .۳۰ تومن تازگی ...

درکت میکنم من که اصلا رفت و آمد ندارم چون اصلا براشون مهم نیستیم .خدا به خودتون بده دستت جلو امثال اینا دراز نشه . می‌دونم دلتون شکسته آدم باید خیلی نامرد باشه از بچش دریغ کنه

یه گروه تجربه ivf خواستی درخواست بده لینک بدم🌷

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2706