2737
2734
عنوان

یه لباس دارم فوتش میکنی چروک میشه :/

404 بازدید | 29 پست

اتو زدنشم کار حضرت فیله

دو ساعت اتو کشیدنش طول میکشه بعد از دو دیقه پوشیدن انگار از دهن آقا   کشیدمش بیرون

ولی بسی خنک و لطیفه و دلم نمیاد از خیرش بگذرم

راهکاری هست یکم ضدچروکش کنه یا هنو علم به اینجاها نرسیده؟

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب فوتش نکن😅😅😅

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2728

چروک‌ بپوش‌بگو‌ مدلشه🥴

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

[QUOTE=] اره ببین سعی کن‌فوتش نکنی [/QUOTE]

خدا رو شکر که خواب نبودی و این تاپیکو دیدی و راه حل دادی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740