2733
2734

سلام دوستان ❤️

شما فکر کن همسر ، نامزد یا ... رو هفته ای دو بار بیشتر نمیبینید اما همون هفته ای دو بار هم کار باحال و خاصی انجام نمیدید 🥲 

همش زوج های دیگه رو میبینم جاهای مختلف میرن ، کلی میخندن ... من همش اینارو با رابطه خودم مقایسه میکنم 

مسئله اینجاس خودمم آدمی نیستم که مثل اونا باشم

چرا اینجوریه 😢 چی کار کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

مقایسه نکن اصلاااا 

ولی اگه میبینی محبت بینتون کمه یا هرمسئله دیگه سعی کن مشکلو برطرف کنی یا با مشاور صحبت کن

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم مثل شمایم😕

چند وقته باهمید ☹️ ما از اول اینجوری بودیم 

میبینم خیلی ها توی خیابون همو بغل میکنن براشون هیچی مهم نیست

البته ناشکری نمیکنم ولی اذیتم بابت اینکه خودمم سردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
مقایسه نکن اصلاااا  ولی اگه میبینی محبت بینتون کمه یا هرمسئله دیگه سعی کن مشکلو برطرف کنی یا ب ...

خودم خیلی سردم انگار 

انگار خجالت میکشم یا روم نمیشه 

اصلا نمیدونم خلاصه 🤣😑 

مشاور میگه رابطت اوکیه اما راجع به این موضوع هم صحبت میکنم حتما

چی کار کنم مقایسه نکنم 

بیرون میبینم یه دختر نگاهش میکنه میگم نکنه خودش فکر کنه بقیه دخترا بهترن 

اصلا اعتماد به نفسم صفره 😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مقایسه نکن اصلاااا 

ولی اگه میبینی محبت بینتون کمه یا هرمسئله دیگه سعی کن مشکلو برطرف کنی یا با مشاور صحبت کن

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
چند وقته باهمید ☹️ ما از اول اینجوری بودیم  میبینم خیلی ها توی خیابون همو بغل میکنن براشون هیچ ...

۱۱ ساله‌ازدواج کردیم بچمونم ۴ سالشه .‌.نمیدونم شاید نیاز به فانتزی باشه حتماا تکراری شدیم واسه هم😕

۱۱ ساله‌ازدواج کردیم بچمونم ۴ سالشه .‌.نمیدونم شاید نیاز به فانتزی باشه حتماا تکراری شدیم واسه هم😕

آخی عزیزم شما که خیلی وقته باهمید 

رابطتون پایدار باشه ❤️ اره نیاز به فانتزی و تنوع دارید 

بچه میاد کلا یه فاصله ای میندازه 

ما تازه دو ساله باهمیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خودم خیلی سردم انگار  انگار خجالت میکشم یا روم نمیشه  اصلا نمیدونم خلاصه 🤣😑  مشا ...

هی تمرین کن محبت کنی قربون صدقه اش بری اینا خیلی مهمه 

ببین هرکاری میبینی لازمه بکن که هیچ وقت مقایسه نکنی مقایسه زندگیتو خراب میکنه 

شما بهترینم باشید از هرلحاظ اگه بخوای مقایسه کنی همیشه یکی هست که بهتر شما باشه فقط خودتو رابطه تو داغون میکنی

هی تمرین کن محبت کنی قربون صدقه اش بری اینا خیلی مهمه  ببین هرکاری میبینی لازمه بکن که هیچ وقت ...

اره موافقم 👌 مقایسه کردن برای من یکی جز ضرر چیزی نداشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حتما یکاری کن

چند وقته باهمید ☹️ ما از اول اینجوری بودیم  میبینم خیلی ها توی خیابون همو بغل میکنن براشون هیچ ...

واقعا بغل کردن تو خیابون خیلی حرکت چیپ و اشتباهیه اینقدر دختر و پسر هستن که نمیتونن ازدواج کنن و اهل روابط غلط هم نیستن.

اینکار بی برکت میکنه عشق رو به مرور زمان

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

ایده های دلبری استفاده کنید

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2706