2733
2739

هم شربت استامینوفن کوریزان دارم هم قرص استامینوفن ۳۲۵

هشت ساله با وزن ۲۲ کیلو

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

قرص بهتره

یک چهارمش رو بده سریع خوب میشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر به من گفت وزن بالای ۲۰ باید قرص داد اگه نمیخوره بزارش تو آب خیس بخوره بعد بهش بدهو

کامل بدم؟

دختر من نزدیک پنج سالشه با همین وزن ۲۲ کیلو من استامینفون ۳۲۵ میدم، شربت میخوره فوری بالا میاره، قرص ...

ی قرص کامل؟؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740
دختر من نزدیک پنج سالشه با همین وزن ۲۲ کیلو من استامینفون ۳۲۵ میدم، شربت میخوره فوری بالا میاره، قرص ...

قرص کامل؟

یک چهارم کفایت می‌کنه؟

عزیزم نسبت ب وزنش آره

عزیزم نسبت ب وزنش آره

یه بار دکتر گفتن واسه تبش یه ۳۲۵ کامل بخوره ولی من میترسم

بله ۳۲۵ رو کامل میدم دخترم وقتی تب میکنه تبش به ۴۰ میرسه، زیاده بنظرت؟ دکترش گفت ۳۲۵ رو کامل بده اما ...

نمی‌دونم منم دکتر گفتن کامل ولی میترسم

2706