2733
2734
اون احمقایی که میان میگن ما با ۲۵۰۰ زندگی می‌کنیم همچین میخوریم کلیم پس انداز میکنیم کجان 

ساییدن مردمو با این حرفاشون

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)

ای کاش ی سریا ک نمیتونم نام ببرم جمع کنن برن راحت شیم ب قران دیگه مردم نمیکشن چی میخوان از جون این مردم بدبخت

تو این چند ساله ک خوب چاپیدن بردن سیرمونی ام ندارن خب بسه دیگه با این همه پول نمیتونن زندگیشونو بکنن؟

صَبر!💎🦋کاربری دست دونفره👭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن میخوان وایسن بخشکونن میخوان تااحرین لحظه ای ک میتونن بچاپن

می‌خوان روغن مردمو بگیرن که از این به بعد روغن انسانی هم یه ابداع جدید بشه 

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
چه ربطی به ترامپ داره ؟

ترامپ اقتصادیه

بقیه رییس جمهورای امریکا بفکر جنگن 

ترامپ تو اون مدت ریاست جمهوریش یه جنگم نداشت واسه همین دور دوم رای نیاورد 

اهل سازش نیست و با ایرانم لجه قطعا تحریما رو چند برابر میکنه

وقتی تحریما زیاد بشه نفتمونو نمیخرن پس با کمبود بودجه مواجه میشیم وقتی بودجه نباشه مواد اولیه نمیتونیم وارد کنیم مواد اولیه نباشه دارو نیست کارخونه ها تعطیل میشن

مجبوریم مواد اولیه رو با کمک واسطه با بالاترین قیمتا بخریم

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
دربه دربشون رفتن به کانادا وسوئیس هست طفلکی ها

بالا دستیا می رن کانادا

من منظورم اوناییه که خودشونم بدبختن و باز مثل یه چهارپا طرفداری می کنن

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
واااا خانوم اونا ک میدونم ولی یادتون نیس سری قبل ترامپ بود ازبرجام اومد بیرون یهو همه چی ی شب دوبراب ...

هنوز اون لحظه ای که امضا زد و گرفت جلوی دوربینا یادم نمیره 

چه قدر من اون شب گریه کردم ، بگو آخه زن گریه به چه کارت میاد ؟ 

هنوز اون لحظه ای که امضا زد و گرفت جلوی دوربینا یادم نمیره  چه قدر من اون شب گریه کردم ، بگو آ ...

اون شبی ک اوباما امضا کرد یادمه مردم توخیابون میرقصیدن مامانم گفت تحریما تموم میشه؟گفتم نه بدترم میشه گفت تو فقط ایه یاس بخون اوبامارفت وترامپ اومد وازبرجام خارج شد ویهو دلارترکید 

مامردم بین این اخوندا ودزدیا وماجراجوییاشون توخاورمیانه  وبین دولت امریکا وتحریماش تومنگنه ایم

2706