2752
2734
عنوان

این یا اون؟

50 بازدید | 8 پست

سلام دوستای عزیزم

من موبایلم سامسونگ a30 و برای ۵ سال پیشه، واقعا هم ازعملکردش راضی بودمو هستم ولی چند ماه پیش باهاش رفتم تو اتاق MRI و دوربینش سوخت( شانس آوردم کلش نسوخت😂) 

و خب دیگه دوربینشو درست نکردم چون نیتم این بود که یه موبایل جدید بخرم و مدنظرم آیفون بود

حالا این ماه حدود ۵٠ تومن کنار گذاشته بودم برای خرید آیفون ولی بابام رای‌مو زده میگه باهاش خط ۹۱۲ یا طلا بخر، یه موبایل ۱٠ تومنی ام بخر 

ولی خب من دودلم چون آیفونم خیلی دوست داشتم بگیرم چون الآن دیگه حتی منشیای بیمارستانم آیفون دارن 😂

نظر شما چیه؟ اگر شما جای من بودین چکار میکردین؟ 

دوستای عزیزم من کارشناس بیهوشی شاغل در مرکز جراحی زیبایی هستم، اگه سوال درمورد عمل های زیبایی داشتین روی من حساب کنین😍👩🏻‍⚕️
حس ششم می‌گه اون حالا هر کدوم اونه، همون

😂😂😂😂

دوستای عزیزم من کارشناس بیهوشی شاغل در مرکز جراحی زیبایی هستم، اگه سوال درمورد عمل های زیبایی داشتین روی من حساب کنین😍👩🏻‍⚕️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم به حرف پدرت گوش کن. تو ایران آیفون به درد نمیخوره و به اندازه‌ی اندروید کاربردی نیست

ببخشید به تاپیکت مربوط نیست ولی ممنون میشم یه کم راجع به رشته‌ت و شغلت و درآمدش بهم توضیح بدی چون من امسال انتخاب رشته می‌کنم

دختران شاد، زیباترین دختران هستند :)
2731
به نظرم به حرف پدرت گوش کن. تو ایران آیفون به درد نمیخوره و به اندازه‌ی اندروید کاربردی نیست ببخشید ...

ممنونم از کامنتت گل قشنگم

اره آیفون فقط پرستیژ داره لامصب

درمورد رشته من:  

من بینهایت کارمو دوس دارم، با عشق میرم سرکار

از ترم ۵ دانشجویی مشغول کار شدم و رفتم تو فیلد زیبایی و رینوپلاستی تا الآن و علاوه بر زیبایی در حال حاضر کانسر کارم

اگر دنبال یه کاری که هاله اطرافت مثبت باشه،  پرستیژ داشته باشه،  امنیت شغلی داشته باشه،  تمیز باشه، سبک باشه 

بیا سراغ درمان

ولی اگر دنبال پولی 

نه

تو هیچکدوم از شاخه هاش پول نیست در حد رفع نیازه نه بیشتر 

سلام ببخشید درباره امضاتون پیام دادم. من میخوام عمل ساکشن غبغب و بوکال فت انجام بدم در آینده خواستم ببینم عملش چطوره؟ بعدش خوب میشه؟ و اینکه راحته سخته چطوره؟ 

یه سوال دیگه من افتادگی دریچه میترال دارم تو بیهوشی مشکلی بوجود نمیاره؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
سلام ببخشید درباره امضاتون پیام دادم. من میخوام عمل ساکشن غبغب و بوکال فت انجام بدم در آینده خواستم ...

سلام عزیزم عمل خیلی خوبیه و تاثیرش روی چهرت کاملا مشهوده مخصوصا یمدت بگذره و نقاهتش تموم شه، قشنگ چندین سال جوون تر میشی؛ هزینشم برای هر پزشکی متفاوته اگر خواستی خصوصی پیام بده ازشون میپرسم بهت میگم. 

درمورد قلبتونم نه عزیزم مشکلی نیست ولی قبلش باید بری مشاوره قلب اوکی بیهوشی بگیری که ضمیمه پروندتون شه♥