2733
2734
عنوان

خاطره ی زایمانم.ونوس😊

7469 بازدید | 98 پست

سلام دوستان

اول ممنونم از همه ی کسایی که اومدن و سراغمو گرفتن.ممنونم از تمام اونایی که تو دوران بارداریم کمکم کردن و سوالاتمو جواب دادن.و ممنونم از همه ی کسایی که برای زایمانم دعا کردن.

الان مینویسم براتون

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

طبق تاریخ سونو من باید 14 تا 16 زایمان میکردم.خودم طبیعی رو انتخاب کردم که بتونم بعد زایمان راحت باشم و خودم بتونم از پس کارام بربیام.

بیمارستان رو هم مادران انتخاب کردم.

14 بود که رفتم دکتر و معاینه لگن شدم اما هیچ خبری نبود.نی نی هم بالا بود.دکتر گفت برو خونه و تا میتونی فعالیت کن.زعفرون بخور.گل گاوزبون.

گفت اگه تا 16 نیومد با نامه بستری برو بیمارستان و بستری شو تا آمپول فشار بزنن و نی نی اگه بازم نیومد میفرستم سزارین

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ترنم جون.آره عزیزم.

2728

منم اومدم خونه و کلی گردگیری کردم.مبل جابه جا کردم.فرش بلند کردم.و خلاصه کلی فعالیت.اما بازم خبری نشد.

راستی دکتر بهم گفته بود روغن کرچک هم بخورم که من نخوردم

جمعه دیدم خیر خبری از درد و ... نیست.پتو رو خیس کردم تو حموم که مثلا فعالیت کنم و بشورم.(آخه وقتی به دکترم گفتم چقدر فعالیت کنم گفت حتی بدو.نمیخوایم که بچه رو یادگاری نگه داریم تو شکمت)

بعداز ظهر جمعه با همسرم رفتیم بیرونو کلی گشتیم و بستنی خوردیم.

همش بهش میگفتم یادته چقدر دوست داشتم دردام تو خونه شروع بشه و تو ماساژم بدی و کمکم کنی.بعد من برم بیمارستان؟اما حالا باید تا یکشنبه صبر کنم و آخرشم آمپول فشار بزنم.

اونم دلداریم میداد که اینقدر به طبیعی پافشاری نکن.بزار هر چی صلاحه بشه.

آخر شب که اومدیم خونه دوتا لیوان پر شربت گلاب و زعفرون خوردم و خوابیدم

2738

نی نی دخمله

صبح ساعت 6 بود که با درد پریود از خواب بیدار شدم.دردی که میپیچید تو کمرم وشکمم بعد آروم میشد.همش دعا میکردم درد زایمان باشه.

دوباره خوابیدم و باز درد اومد.با فاصله نیم ساعت.

بازم گلاب خوردم و دعا کردم که درد زایمان باشه.

ساعت 9 بود که شوهرم رفت سرکار.بهش گفتم فکر کنم درد زایمان اومده.اونم گفت باید برم بانک و آماده شم برای بیمارستان

2706