2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چی بود گفتی بگو تو چرا به خودت میگیری؟

😂😂بگم جدی؟ ناراحت نمیشه اصن جوابشو بدم یا شکرانه میگ سین بزن ج نده🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
چشم عشق

فداتشم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731
راست میگی ها شاید خالم ناراحت بشه کاش یکم به منم نگاه کنه تا من نخوام جلب توجه کنم واسش😑

دقیقا

احتیاط کن

ای کاش نزدیکتون بودن

اونجوری رفت و امد داشتین حداقل

خودت بهتر عشقتو میشناسی

میشناسم ولب ترو خدا فکر کنین من عاشقم عشق چشممو کور کردم ب من باشه میرم میگم‌گوه خوردم😂😂 شما عاقلانه تصمیم بگیرین 

میشناسم ولب ترو خدا فکر کنین من عاشقم عشق چشممو کور کردم ب من باشه میرم میگم‌گوه خوردم😂😂 شما عاقلا ...

خخخخ

بگو‌تو چرا ب خودت میگیری

اون حرفو نزن بهش

خخخخ بگو‌تو چرا ب خودت میگیری اون حرفو نزن بهش

اخه چیکنم😂😂 نمیخام غرورم ب هیچ فنوان بشکنه ب همه رفیقای پسرم پیام دادم پرسیدم ببینم اونا ب عنوان ی پسر چی میگن😂😂 تا نتیجه گیری کامل کنم

دقیقا احتیاط کن ای کاش نزدیکتون بودن اونجوری رفت و امد داشتین حداقل

من یبار تو جمع رفیقای شوهرم همه درست حسابی😂😂😂😂😂از اون ینگین رنگینا بودن همه رفتم به شوهرم بگم دست پیش میگیری پس نیوفتی 

گفتم   پیش دستی میگیری پس نیوفته یهو جمع ساکت شد هیچکس نخندید من جررررررررررر رفتم اونا فقط یه لبخند زدن دوباره یادم میومد مثل دیوونه ها جیغ میزدم میخندیدم 

اخر ب شوهرم گفتم بریم تااااااااا موقع خواب هی یادم میموم میخندیدم 

بیشتر از این خندم میگرفت قیافه همشون پوکر رود