2733
2734
اها

اوهوم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چند تومن گرفت؟

۱۲۰

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

اینو بیخیال رل قبلیم پسر دتیم بود دیگ بعد من درباره علیرضا باهاش حرف میزدم 😂😂 ینی کلا از روزی ک فهمید رل دارم ازش کمک خواستم و حرف زدم باهاش اونم خودش بعد من رل زد ولی الان کات کرده

بعد برگشت استوری گذاشته الان با من از شکست عشقی حرف نزنین من با کسی ک دوسش دارم نشستم از کسی ک دوسش داشت باهم حرف زدیم😂😂

اینو بیخیال رل قبلیم پسر دتیم بود دیگ بعد من درباره علیرضا باهاش حرف میزدم 😂😂 ینی کلا از روزی ک فه ...

چرا رعایت نمیکنی

حرفاتو سانسور کن خب

گفتم ک نینی یار گفت بحث رل ممنوعه

حداقل بگو عشق قبلیم تا تعلیق نیشیم

اوف

بازدمجبورم قفل کنم تاپیکمو

سربازی عشقم ۹ روز دیگه تمومه
@شبکه۳     سلام دختر چطوری

سلام عزیزم قربونت تو خوبی؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
2706