2733
2734
ادم با کسی که این همه باهاش بود ولش میکنه اینا بی غیرتن ارایشگاه میرم ارایشگر میکه پسرم رل داره ...

اوهومم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
هعی خواهررر خسته شدم ۷ ماه اوضاع همینه بره زنگ میزنه خب یا پیام میدع

عنتر پیام داده دیگه  علی دیده افی زنگ نزده؟ من از قصد خیلی وقتا اف میشوم علی زنگ بزنه نمیزد دهنشو سرویس میکزدم😂😂😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزم یکم با شکی حرف بزنم بینم چ خبر ازش

من خودم اخ خوشم میاد طرفم گیر بده بهم گیر نده میرم رو مخ ک چرا ب من گیر نمیدی دوسم نداری ک عیرت ندار ...

من گاهی مثلا علی بهم یه گیر کوچولو بده خوشم میاد

مثلا زنگ میزنه میگه کجایی

بگم بیرونم با جدیت میگه مواظب خودت باش

یا مثلا یه بار گفت شالتو درست کن کل موهات معلومه

اینجوری گاهی خوشم میاد

اما اینکه بگه ارایشگاه نرو و اینا میفهمم به فکر من و ایندم و هدفام نیست

چون پسرا دوست دارن بعضی هاشون دختر ضعف داشته باشه

یا از اونا سطحش پایین تر باشه

یا بی هدف باشه 

تا دختر بهشون طعنه نزنه

یا تیکه نندازه

دوست دارن زنشون محتاجشون باشه

نه دستش تو جیب خودش باشه

البته من دوست ندارم وقتی ازدواج کردم همیشه کار کنم

خانوم آرایشگر مشغول به کارم
2728
من گاهی مثلا علی بهم یه گیر کوچولو بده خوشم میاد مثلا زنگ میزنه میگه کجایی بگم بیرونم با جدیت میگه ...

ن علی کاری به شال و اینام نداره من کلا مانتو های خیلللی کوتاه میپوشم شلوار خیلی کوتاه یا شالم همیشه افتادس 😂😂 ی بار فق رفته بودیم با پسر دایش و رل پسر دایش ک شال من افتاده بود علی پاشد بره قلیونو اب پر کنه گفت شالتو سرت کن منم پوشیدم مزدممم براش 😂😂🥰  یا ی بار رفت غذا بگیره خیلی دیر اماده کردن علیم  داخل مغازه بود منم تو ماشین علی هی میومد پیش ماشین با من خزف میزد هی میرفت تو مفازه هی میومد هی میرفت😂😂 بعد اومد وایساد یه نیم ساعتی  تو شهر علی اینا بودیم  بعد علی خندید گفت عنتز مگ اینجا انتالیاس شالتو بپوش😂😂😂 تاحالا بهم چیزی نگفته تو تیپ و اینا فق با خنده بهم میگ یا ترکیس یا انتالیا همیشهه با خنده میگ😂😂

عنتر پیام داده دیگه  علی دیده افی زنگ نزده؟ من از قصد خیلی وقتا اف میشوم علی زنگ بزنه نمیزد دهن ...

خخخخ

کلیپ تو تل فرستادی دیدم

عالیه خوشگل خانوم

گوه خورده بهتر از من کجا میخاد پیدا کنه کیو میخاد پیدا کنه مث من دوسش داشته باشه هیچچچ کس😂😂 باید د ...

تو عشق که اجباری نیست

تو هرچی بگی اسرار کنی

اگه عاشقت نباشه فایده نداره

اما اگه عاشقت باشه)))

هرکاری کنی ولت نمیکنه

همش کنارته

مال توعه

حتی بگی نمیخوامت

بهونه پیدا میکنه تا بمونه

2738
من گاهی مثلا علی بهم یه گیر کوچولو بده خوشم میاد مثلا زنگ میزنه میگه کجایی بگم بیرونم با جدیت میگه ...

ن علی کاری به شال و اینام نداره من کلا مانتو های خیلللی کوتاه میپوشم شلوار خیلی کوتاه یا شالم همیشه افتادس 😂😂 ی بار فق رفته بودیم با پسر دایش و رل پسر دایش ک شال من افتاده بود علی پاشد بره قلیونو اب پر کنه گفت شالتو سرت کن منم پوشیدم مزدممم براش 😂😂🥰  یا ی بار رفت غذا بگیره خیلی دیر اماده کردن علیم  داخل مغازه بود منم تو ماشین علی هی میومد پیش ماشین با من خزف میزد هی میرفت تو مفازه هی میومد هی میرفت😂😂 بعد اومد وایساد یه نیم ساعتی  تو شهر علی اینا بودیم  بعد علی خندید گفت عنتز مگ اینجا انتالیاس شالتو بپوش😂😂😂 تاحالا بهم چیزی نگفته تو تیپ و اینا فق با خنده بهم میگ یا ترکیس یا انتالیا همیشهه با خنده میگ😂😂

باشه عزیزممم زنگ میزنی بهش یا پیام میدی

پیام دادم روبیکا دیشب زنگ طدم سر وار بود صاحبکارش گیر میده

خخخخ کلیپ تو تل فرستادی دیدم عالیه خوشگل خانوم

دوورت بگردم میسییی

به نطرت استوریش کنم؟ 

تو عشق که اجباری نیست تو هرچی بگی اسرار کنی اگه عاشقت نباشه فایده نداره اما اگه عاشقت باشه))) هر ...

باید عاشقم باشه اصن مگ میشه عاشق من نباشه🤣🤣 غلط کزده من گفتم روز اوبم بهت اصلا هدف ازدواج باهاشو ندارم چون من نمیتونم تو این مدت کوتاه سریع تصمیم بگیرم و درسته یک سال ولی من واقعا هنوز علیو کامل نشناختم و خیلیم زوده برای ازدواج خودم  ولی دوسش دارم نمیخان از دستش بدم:((

باید عاشقم باشه اصن مگ میشه عاشق من نباشه🤣🤣 غلط کزده من گفتم روز اوبم بهت اصلا هدف ازدواج باهاشو ن ...

رفتم تلگرام

انلاین شدم

بد خواستم دلیل حالمو براش تعریف کنم

گفتم بهش

اونم گفت چرا باز چیشده؟

ناراحت شدم

عصبانی شدم

گفتم جوری میگی باز چیشده انگار من همیشه حالم خوب نیست و مشکل دارم

بعد استیکر خنده فرستاد و گفت چیشده فداتبشم

عکس چشمم ک در حال گریه بودمو فرستادم

گفتم هیچی خوب خوبم

بد گفتم شب بخیر