2737
2739
 ولی برای من اتفاق افتاد هرچی گفت جدا از اونی ک ب تو گفتم یه بارم گرفته بودم ک راست درومد بعد چ ...

خخخ

چه جالب

پس معروفه

عالیه

انشالله که برگرده باز باهم اوکی بشین

خانوم آرایشگر مشغول به کارم
روشن باشه نمیتونم جلو خودمو بگیرم زنگ میزنم بهش یا پیام میدم تا الانم خیلی تحمل کردم زنگ نزنم دارم د ...

الهی

پاشو برو بلوار    

یه دوری بزن اروم شی

شوخی کردم نرو 

بد میکشتت

با شکرانه برو بیرون بگرد

حالت بهتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روشن باشه نمیتونم جلو خودمو بگیرم زنگ میزنم بهش یا پیام میدم تا الانم خیلی تحمل کردم زنگ نزنم دارم د ...

منم همین طور

البته چون علی رو ندیدم بدجور دلتنگم

میخوام یکم انلاین نشم

اما کرم دارم

هعی انلاین میشم

خخخ چه جالب پس معروفه عالیه انشالله که برگرده باز باهم اوکی بشین

انشالله برگرده ادم شه وگرنه من علی قبلو ک اذیتم میکنه نمیخام:)

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2738
الهی پاشو برو بلوار       یه دوری بزن اروم شی شوخی کردم نرو  بد میکشتت با ...

زندم نمیزاره😂 بخدا حالا رفته بود شمال هی زنگ میزد میگف رفتی بلوار گفتم بخدا ن گفت دروغ نگو زنگ زدن گفتن زیدتو دیدیم گفتم علی ب قران من خونم میگف رفتی گنج نامه از بلوار دیدنت دیگ رفیقام هی میخاست از زیر زبونم بکشه😂 بعد گفتم ب جان علیرضا من خونم میگف نری بکشمت🤣 اخه هرچی پسر هوله ریخته بلوار دختر پسرای ویلان میرن اونجا رل پیدا کنن🤣🤣 بعد اصن سپرده ب رفیقاش منو ببینن بهش بگن میاد بخدا همونجا جنازمو میندازه🤣 من انقد ک از علی میترسم از هیچ کس نمیترسم  

شکرانه خواهرش زایمان کرده از طرفیم سر کاره از صب تا ساعت ۹ شب فق جمعه ها بیکاره خودمم پریودم حالم خوب نبست همش خوابیدم  اصن این ی هفته بیرون نرفتن

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
چ گرون    

😂 ولی خب خدایش هرچی میگ راسته

زندم نمیزاره😂 بخدا حالا رفته بود شمال هی زنگ میزد میگف رفتی بلوار گفتم بخدا ن گفت دروغ نگو زن ...

خخخخخ

وای به حالت

بهت گفتم تو ارایشگاه کار پیدا کردم؟

توان مالیشو ندارم          

😂😂😂 اره گرونه ولی من ب خاطر علی دیگ نمیتونم🤣🤣🤣🤣 باید بینم چی میشه

😂😂😂 اره گرونه ولی من ب خاطر علی دیگ نمیتونم🤣🤣🤣🤣 باید بینم چی میشه

میگ دخترا حاظرن ۲۰ ملیون بدن طلسم ک رلشون برگرده ولی حاظر نیستن خودشون پیام بدن 🤣🤣🤣

زندم نمیزاره😂 بخدا حالا رفته بود شمال هی زنگ میزد میگف رفتی بلوار گفتم بخدا ن گفت دروغ نگو زن ...

پریوددد خر استتتت

واییی

خیلی سختههه