2752
2734

امتحان دارم داشتم کلیپ آموزشی میدیدم وسطش خوابم برد نزدیک ساعت ۲ بود بعد خواب که بودم دیدم گوشیم زنگ میخوره نوشته بود کلاسینو اصلا من سیو نداشتم اینو خلاصه جواب دادم دیدم یه آقا پسری جواب داد گفت سلام خانم فلانی خوب هستید من فکر کردم دارم خواب میبینم😂😂🤦🏻‍♀️گفت میتونم چندتا سوال بپرسم گفتم بله بفرمایید وسط سوال پرسیدنش فهمیدم خواب نیست😬یهو قلبم تند تند زد نفسم بند اومد هول شدم😂😅صدام میلرزید ولی تمام سعیمو کردم خوب حرف بزنم شمارشم بهم داد که ثبت نام کردم بهش اطلاع بدم الان شمارشو سیو کردم دیدم عکسشو گذاشته پروفایلش کراش بود...😂😅 ولی حیف که تایم بدی تماس گرفت

یه چیز دیگه هم بگم وقتی دیدم گوشیم زنگ میخوره فکر کردم سایت زنگ زده از خواب بیدارم کنه چون بین کلیپ دیدن خوابم برده بود😐 

ب منم زنگ زدن جواب ندادم😂😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداوکیلی چه وضعشه برا درس ثبت نام میکنید یا کراش زدن بعد میگم چرا قبول نمیشیم اگه ۱۰ درصد این توجهی که به استادا دارین به درستون میداشتین الان پروفسور بودین قدر این خرج هایی که خانوادتون براتون‌میکنن رو بدونین

❤️ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️🖤پرنیام🖤من عشقت رو به همه دنیا نمیدم حتی یادتو به کوه و دریا نمیدم به یاد تو میمونم واسه همیشه حالا که دنیا خواست من و تو تنها بمونیم به یادت میمونم جواب دنیا رو میدم کاشکی منم شبیه تو کم میشدم از روزگار واسه دوباره دیدنت بگو مونده چندتا بهار هنوز به یاد تو شبا به آسمون خیره میشم یا منو با خودت ببر یا دوباره بیا پیشم کسی بجز تو این روزا حال منو نمیدونه بگو کدوم جاده منو به شهر تو میرسونه همدم این روزای من عکس رو دیوارت شده🖤
خداوکیلی چه وضعشه برا درس ثبت نام میکنید یا کراش زدن بعد میگم چرا قبول نمیشیم اگه ۱۰ درصد این توجهی ...

😑والا من که اینطور نیستم منظورم این بود خجالت کشیدم وقتی که از خواب بیدار شدم جواب دادم چون گیج بودم