2737
2739

پدرم فشارش شدید بالا می‌ره و سردرد های شدید داره، ۲۲ و اینا خیلی خیلی زیاده... 

از اطرافیانتون کسی هست فشار داشته باشه؟

چیکار میکنین ؟ اصلا پایین نمیاد 

میشه هرچی میدونین بهم بگید

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔

دارو مصرف نمیکنه مگه؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

عزیزم فشار ۱۹ میگن سکته هست بعد میگی ۲۲؟

مامان من فشار خونی هست همش دکتر هست 

قرص زیر زبونی وقتی تند میشه استفاده میکنه،

باقله ، خیار و چیزایی که فشار رو میاره پایین باید استفاده کنه و اینکه چیزای چرب و شور و شیرین ممنوع هست 

بابام که باعث سکته چشمی شد الان تحت نظر متخصص قلب داره کنترلش میکنه و نمک اصلا نمیخوره 

فشار خیلی آروم و بی صدا آسیب های جبران ناپذیری وارد میکنه حتما جدی دنبال کنترلش باشین اخبار تنش زا بهش ندین

یکی از اطرافیان تا ۲۴و ۲۵ هم میره فشارش در کل فشار عادیش رو ۱۷ ،بالا که میره قرص میخوره، آمپول فشارش(ادرار اوره) هم همیشه تو خونشه براش میزنیم،چای ترش ،خیار،کیوی ،سیر این چیزا هم وقتی فشارش میره بالا میخوره 

2706