2752
2734
عنوان

الان داف ینی چی دقیقا

287 بازدید | 41 پست

اصن خوشم نمیاد از کلمش یه جوریه

یاد ادمای خرابا و هولای دورشون میفتم🥴

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

منطقیع

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داف ی زمانی ب دخترایی ک کلیپس اندازه کله من میزدن میگفتن

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

وای افرین دقیقا من اگ یکی بهم بگه ازش خواهش میکنم بار دوم این کلمه رو نگه چون احساس خوبی نمیگیرم و از خودم بدم میاد

🤍من ز ایل سترگ بختیارم ، به کوروش میرسد ایل و تبارم ، همی دانم ک بختم بلند است ، که بخت یار منو من بختیارم🤍
یکی ک سینه و باسن بزرگی داره عملی و ژل زده اس ب این میگن داف

که سلیقه نود درصد پسراس 

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
داف ی زمانی ب دخترایی ک کلیپس اندازه کله من میزدن میگفتن

🤣🤣