2752
2734
عنوان

کاشت ابرو برنا

43 بازدید | 6 پست

سلام خانوما کسی کلینیک برنا کاشت ابرو انجام داده یا کلا میشناسیدشون یا نه؟ کارشون چطوره میخوام برم تهران پیش کلینیک برنا کاشت انجام بدم یکم استرس دارم کسی تجربه کاشت ابرو داره؟🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم شما کلینیک برنا ابروکاشتی راضی بودی؟

این که میگم راضیم مثل تبلیغات نینی سایت نیست الکی باشه واقعا خودم بیشتر از یکسال پیگیر این بودم یه جای مطمئن پیدا کنم 

این که میگم راضیم مثل تبلیغات نینی سایت نیست الکی باشه واقعا خودم بیشتر از یکسال پیگیر این بودم یه ج ...

والا اخه یکی از دوستام اونجا انجام داده بعد حقیقتش ابروهاش هم کم پشته هم سیخ سیخ شده ایشون از کارشون راضی نبود اصلا میخواستم ببینم برای همه اینطوره یا فقط مال دوست من خوب نشده

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
والا اخه یکی از دوستام اونجا انجام داده بعد حقیقتش ابروهاش هم کم پشته هم سیخ سیخ شده ایشون از کارشون ...

چی بگم عزیزم مال من که عالیه راحت شدم به خدا تا نگم کاشته کشی متوجه نمیشه در این حد به خاب ابرو و طبیعی زده واسم