2733
2734
عنوان

کسی هست مثل من باشه؟ نخوردن گوشت

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 45 پست
شما مثل  برادر منید اصلا گوشت قرمز نمیتونه بخوره مثلا دیشب لوبیا و سبزی های قرمه رو جدا میکرد و ...

من فقط مرغ به صورت جوجه کباب میتونم بخورم یا یک جوری چرخش کنن که تو سوپ پیدا نباشه 

خیلی وضع جسمیم داغونه

حرفای بقیه هم روشه

یا میگن پاشو پاشو کار کن چقد تنبلی؟

تا الان خاب بودی؟

گوشت نمیخوری؟ خیلی بده خیلی فلانه بعدم باز به بقیه میگن

من در خونه را روی خودم بستم از دست اینا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مکمل خودش عوارض خودشو داره هر چیزی طبیعیش خوبه

دیگه چاره چیه

عوارضش اگر زیاد بود که این همه آدم نمی‌خوردن 

من خودم گاهی یک روز درمیون یه قرص ول وومن میخورم چون رژیمم.

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731
من فقط مرغ به صورت جوجه کباب میتونم بخورم یا یک جوری چرخش کنن که تو سوپ پیدا نباشه  خیلی وضع ج ...

دقیقا برادر منم جوجه و مرغ میخوره اما انواع سبزیجات و میوه ها رو میخوره و خداروشکر مشکلی نداره شما حتما برو دکتر حتما ویتامینهایی کم دارین شاید خدایی نکرده مشکلی چیزی داشته باشین

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
منم گیاهخوارم! این یه انتخاب نبوده، از طعم و بوی گوشت متنفرم!

منم همینم خب ببین دکتر به من گفت اینجوری پیش بره مشکلات مفصلی پیدا میکنی 

ما یک بچه بدنیا بیاریم میمیریم بعد خودمون هیچی اون بچه طفلک ضعیف به دنیا میاد

خیلی وضع بدیه نمیدونم چه کار کنم 

تو دانشگاه بچه ها چه میدونم پای مرغ و قلم گوسفند میخوردن ما گوشت معمولی نمیتونیم بخوریم 

حریف نمیشیم واقعا چند ساله نمیخوره الان بزور بهش مکمل میدم یه دنده واقعا مامانم

چرا نمیخورن؟ رژیم خاصی دارن؟ 

یه بار دکتر بهم گفت تو از لحاظ بدنی واقعا سالمی کبد معده و بقیه عالیه چون گوشت و چربی نخوردی ولی از لحاظ مغزی دچار کمبود شدی و این احتمال سکته مغزی رو افزایش میده 

هر چیزی تعادلش خوبه 

چرا نمیخورن؟ رژیم خاصی دارن؟  یه بار دکتر بهم گفت تو از لحاظ بدنی واقعا سالمی کبد معده و ...

نه رژیم نداره

میگه حالم بهم میخوره

تهوع بهم دست میده

حالا دست پخت خودش خیلی خوبه. موندم چطور نمیخوره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
منم همینم خب ببین دکتر به من گفت اینجوری پیش بره مشکلات مفصلی پیدا میکنی  ما یک بچه بدنیا بیار ...

چاره ای نیست!

فکر اینکه گوشت و مرغ بخورم یا حتی بهش دست بزنم واقعا آزار دهندس! 🥲

و حتی مجبورم با یه گیاهخوار ازدواج کنم.

ما جانمان به درد، دردمان به لب رسیده بود!
نه رژیم نداره میگه حالم بهم میخوره تهوع بهم دست میده حالا دست پخت خودش خیلی خوبه. موندم چطور ن ...

غذای بیرون یا مهمونی ام همینطورن؟ 

چون دیدم بعضی مامانا میگن چون خودمون غذا میپزیم تقریبا سیر میشیم 

غذای بیرون یا مهمونی ام همینطورن؟  چون دیدم بعضی مامانا میگن چون خودمون غذا میپزیم تقریب ...

اره همه جا