2733
2734
عنوان

کسی هست مثل من باشه؟ نخوردن گوشت

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 45 پست

شما مثل  برادر منید اصلا گوشت قرمز نمیتونه بخوره مثلا دیشب لوبیا و سبزی های قرمه رو جدا میکرد و میخورد 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دکتر صحبت کن

اگر مشکلی نیست پودر پروتئین بگیر شیک پروتئین درست کن

تخم مرغ حتما ۴ تا در هفته بخور

حبوباتم خوبه بخور

مرغ که میتونی؟ اگر اره سرخ کن خالی بخور با سس

لبنیات بخصوص کشک بخور

قرص مکمل مصرف کن اگر نیازه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731
منم همینم. تخم مرغ بخور هر روز یکی. عدس بخور.  چیزایی ک دوس داری زیاد بخور

نابود شدم

باور کن ۹ ساعت در روز میخابم 

همون قدرم بیدارم تا یک ظرفی چیزی جابه جا کنم باز خابم میگیره 

رفتم دکتر تغذیه گفت لخت شو برو دستگاه وایستا 

بعد گفت اینا که تو تنته گوشت و عضله نیست همش چربیه اگر درستش نکنی بعد ۳۵ هزار تا درد و مرض میگیری پول اونو باید بدی

یک چیز تو این زندگی سر جاش نیست 

تا هم یک جا میرم همه توصیه هاشون شروع میکنن و وای وای میکنن

اخه مگه تقصیر منه فشار روانیش منو کشته

جدی میگم  عزیزم

متوجه منطورشون نشدین خنده تلخ بود

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
مامانم همینه با این تفاوت که اون پنیر و دوغ و ماستم نمیخوره... ما هم موندیم باهاش چکار کنیم واقعا

بهش بگید بخاطر کمبود ویتامین ب ۱۲ افسرده و ضعیف میشن خیلی زود دچار الزایمر میشن بعنوان یکی که چند سال وگان بوده اینو میگم

نابود شدم باور کن ۹ ساعت در روز میخابم  همون قدرم بیدارم تا یک ظرفی چیزی جابه جا کنم باز خابم ...

قهوه بخور.  مولتی ویتامین تغذیه سالم شش ماه به خودت و بدنت برس. درست میشه

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 
 بهش بگید بخاطر کمبود ویتامین ب ۱۲ افسرده و ضعیف میشن خیلی زود دچار الزایمر میشن بعنوان یکی که ...

حریف نمیشیم واقعا

چند ساله نمیخوره

الان بزور بهش مکمل میدم

یه دنده واقعا مامانم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊