2733
2739

ممنون میشم از تجربتون بگید برام وادرس اون جاها رو بهم بدید لطفا کجای تهران باید برم واسه خرید عمده

برا شروع میتونی بری اصفهان 

اما من چند سال پیش رفتم تهران بازار بزرگ نمیدونم بگم کدوم قسمت ولی خود تهرانیا تو بازار میتونن راهنمایی کنن اونجا میفروختن قیمتها واقعا خوب بود تنوع هم عالی

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصفهان داخل میدان امام یه بازارچه هست که یه حالت محوطه گرد داره لباس زیر عمده میفروشن‌

امام حسین علیه السلام می توانند هر ناممکنی را ممکن کنند.با اعتقاد بر در خانه شان برویم.

بازار بزرگ تهران از اصفهان هم مناسبتره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

دوست من از بازار بزرگ میخرید. کجاش نمیدونم. ولی میدونم بورسه و از هر کی بپرسی بهت آدرس میده. فقط کافیه خودت رو به بازار برسونی

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
2738