2737
2739
عنوان

نشونه های عجیبی که دیدم

774 بازدید | 32 پست

میگن خدا دوست داره بری سمتش 🥲 

این چند شب به خاطر اینکه حالم بد بود بیدار نموندم واسه احیا

امشب گفتم بمونم و جوشن کبیر بخونم 

به محض اینکه زدم شبکه ۴ دیدم تازه مراسم شروع شده و میخوان جوشن کبیر بخونن من با عجله رفتم سمت اتاق کتاب مفاتیح رو برداشتم همش نگران بودم جا نمونم اونا شروع کردن به خوندن و من ناراحت بودم که الان جا میمونم داشتم با خودم میگفتم الان باید کلی بگردم از فهرست جوشن کبیر رو پیدا کنم سریع مفاتیح رو برداشتم همین که بازش کردم یهو دیدم از بین اون همه صفحه و کتاب به اون بزرگی دقیقا جوشن کبیر اومد  🥺 شاید فکر کنید اینا چیزی نیست ولی من همه شو نشونه میبینم که خدا دوست داره بنده هاش دعا و راز و نیاز کنن 

راستی واسه حاجت همه تون دعا کردم 

واسه همه منتظرا ، مجردا ، حاجت دارا و ... 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

❤️

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من امشب داشتم فکر میکردم یعنی خدا گناه منو میبخشه ، کاملا رندوم یکی از قرآنی مسجدو برداشتم بازش کردم و گفته بود ما کسایی رو که توبه کنن رو می‌بخشیم و بعد اونا از بندگان صالح خدا هستن:)))))))

من فهمیده‌ام که وقتی دهانت را می‌بندی قدرتمندتر هستی .
❤️

❤️❤️❤️😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
من امشب داشتم فکر میکردم یعنی خدا گناه منو میبخشه ، کاملا رندوم یکی از قرآنی مسجدو برداشتم بازش کردم ...

وای موهای تنم سیخ شد🥺 میبینی خدا چطور با بنده هاش حرف میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم😥😥😥

🥺🥺❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

تمامش نشونه است.

واسه فرج امام زمان علیه السلام مضطرانه دعا کن

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
انشالله حاجت روا باشید 

ممنونم قشنگم همچنین ❤️❤️❤️😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تمامش نشونه است. واسه فرج امام زمان علیه السلام مضطرانه دعا کن

درسته گلم 🥺❤️ وقتی قرآن روی سر گرفتم اولین دعا واسه ظهور و پیروزی مردم فلسطین بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته گلم 🥺❤️ وقتی قرآن روی سر گرفتم اولین دعا واسه ظهور و پیروزی مردم فلسطین بود 

چقدر عالی

فدای امامم بشم که مضطر ،تنها و یگانه هستند.😭

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
چقدر عالی فدای امامم بشم که مضطر ،تنها و یگانه هستند.😭

اماممون غریبه عزیزم 😭 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من امروز دلم خیلی گرفته بود گفتم خدایا کمکم کن تغییر کنم تروخودت تغییر کنم 

وقتی گفتن قرآن رو جلو خودتو باز کنید سر یه سوره اومد واسم تو اون تاریکی کنجکاو بودم بدونم کدوم سوره هست که یکدفعه یکی از بچهای کوچیک گوشیشو روشن کرد نورش افتاد رو صفحه ی قرآن سوره ی بدون بسم الله بود سوره ی توبه😭..

دانکی مانکی هر چی بگی هستم اگه از این لحظه به بعد بیام نی نی سایت به قول مامان:مدیونممم مدیون ،مدیون خودمو تموم آرزوهای قشنگم مدیون مامان و بابام و داداشم که انقدر واسم مایه گذاشتن و زحمت کشیدن مدیون تموم استعدادام مدیون تموم هوش و ذکاوتم مدیون خدا که این همه نعمت بهم داده مدیونم ضایع نکنم کسایی که به هر طرزی دلم شکستنو و کوچیکم کردن و اذیتم کردن یه روزی اینجا برمیگردم با کلیییی خبر خوب دوستتون دارم خداحافظظ نی نی سایت و نی نی سایتیای گرامی زندگی همه تون پر از رسیدن ها و نعمت و برکتت و شادی
بحق این شبهای عزیز میگم‌خدایا میشه امشب اون شب قدر خاص باشه که ندای آسمونی رو همه میشنون آخه شب جمعه ...

وای امسال هم اتفاقا خسوف و کسوف داریم 🥺 یکی دیگه از نشونه هاش بارش برف توی فصل بهار بود که توی همین عید کلی از استان ها برف اومد 🥺 ما قبلا می‌گفتیم مگه میشه توی بهار برف بیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40