2733
2734
عنوان

مهربان باشیم

435 بازدید | 16 پست

شب خوش دوستان.

سایت مدتیه پر از تاپیک های متعدد درباره ی انتخابات شده. خیلیهاشون در لابلاي پستها و نظرات مختلفی که در خود داشتن تحلیلها و نقدهای خوبی میشد توشون دید و ما رو برای انتخاب بهتر کمک میکرد. 

ولی بیشتر از اون   شاهد حمایت های کورکورانه عده ای هم بودیم . که بجز توهین به بقیه کاربرا و یا تخریب کاندیدای مخالف حرف دیگه ای برای گفتن نداشتن. 

خوب بود میتونستیم در کمال آرامش با هم صحبت میکردیم. کمی مهربان بودیم با هم. ما همه هم وطن هستیم و آرزو داریم بتونیم بهتر زندگی کنیم . سختی ها از بین بره و مردم همه شاد باشن.  حالا هر کس بنا به دلایلی که خودش صلاح میدونه به شخص مورد نظر خودش رای میده. خوب بود بیشتر به هم احترام میذاشتیم.   

ما همه همون آدم ها هستیم چیزی عوض نشده . فقط مثل هر چهار سال یکبار دیگه انتخابات قراره برگزار بشه.

ممنون

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

بله بله صد درصد باشما موافقم دوست عزیز متاسفانه ما یاد نگرفتیم نظراتمون رو بدون توهین و فحاشی کردن و با درایت بیان کنیم  هرکسی که با نظر ما مخالفه باید کوبیده بشه این خیلی بده ما هموطنیم چی از این مهمتر؟؟؟ 

Everything is poosible  even impossible says i'm possible too

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز اون افراد که خیلیم شناخته شده ان تو این چند روز فکر این و نمیکنن که بعد انتخاباتم قرار تو روی هم نگاه کنن و تو این سایت باشن .... انقدر این چند روز توهین کردن و دل شکستن متاسفم واقعا

2731
دوست عزیز اون افراد که خیلیم شناخته شده ان تو این چند روز فکر این و نمیکنن که بعد انتخاباتم قرار تو روی هم نگاه کنن .... انقدر این چند روز توهین کردن و دل شکستن متاسفم واقعا

بله عزیزم همینطوره.  

امروز یه نظر خودم که کاربری نوشته بود همه بیسوادا طرفدار رییسی هستن همه تحصیل کرده ها طرفدار روحانی

واقعا ناراحت شدم که انقد با تعصب هستن یک سری ها بعد تازه ادعای روشنفکری هم دارن

راستش من حالم بهم خورد از کاندیدایی که قراره این خانم ازش پیروی کنه

خوب اگه میخواین تبلیغ کنین حداقل ابروی اون بیچاره ای رو که قراره بهش رای بدین رو نبرید با این طرز حرف زدن تون

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

فقط اطلاع رسانی بشه که کسی برگه کاملا سفید داخل صندوق نندازه که احتمال تقلب بالا بره.یه کلمه یه خط خلاصه برگه سقید نه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2738
امروز یه نظر خودم که کاربری نوشته بود همه بیسوادا طرفدار رییسی هستن همه تحصیل کرده ها طرفدار روحانیواقعا ناراحت شدم که انقد با تعصب هستن یک سری ها بعد تازه ادعای روشنفکری هم دارنراستش من حالم بهم خورد از کاندیدایی که قراره این خانم ازش پیروی کنهخوب اگه میخواین تبلیغ کنین حداقل ابروی اون بیچاره ای رو که قراره بهش رای بدین رو نبرید با این طرز حرف زدن تون

خانم پروفسور جان این همون حمایت کورکورانه است.

من اینجا ابدا نمیخوام خودم یا دوستان بگن طرفدار کی هستن . فقط دوست دارم بگیم که در هر صورت ما باید رفتارمون رو نسبت به همدیگه اصلاح کنیم

واقعا جو این روزای سایت خیلی

بد بود.

بیشتر توهین وتعصبات بیجا

وکمتر بحث منطقی بود.

اونم بین خانمهایی که تاچند

وقت پیش تو تاپیکها به هم

دل داری میدادن

واقعا برای من یکنفر که ناراحت کنندس

گاهی اوقات آدم دلش یک آشپزخانه آرام،یک لیوان چای ومادرش را میخواهد

نمیدونم یه سری ها چه جوری باید بعد انتخابات تو سایت بمونن 

اون جوری که خودشونو نشون دادن  

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

کشور ما پر از آدمهای درد کشیده است اغلب مردم مشکل دارن چه مشکلات مادی و چه مشکلات روحی و جسمی. چقدر خوب بود که همه همدیگه رو درک میکردیم و حداقل با زبان خوش باهم صحبت میکردیم

خداروشکر که فردا بالاخره این بحثا تموم میشه

فقط امیدوارم هر گروهی که

پیروز شد باز تاپیکای'"دیدی

ما پیروز شدیم"'نزنه و باعث

شروع دوباره درگیری ها نشه

گاهی اوقات آدم دلش یک آشپزخانه آرام،یک لیوان چای ومادرش را میخواهد
2706