2737
2734
عنوان

💍عقد یا نامزدی؟💍

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 37 پست

من الان واقعا شرایطشو ندارم که بیاد خواستگاری،

اونم تا چندماه دیگه خونه میگیره که بیاد خواستگاری

تا خواستگاری چه کنم؟

بعد اینکه من دارم درس میخونم، نمیخوام قبل تموم شدنش عروسی‌ کنم،

زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت اگر شناخت بعد عقد باشه و منصرف شي بايد طلاق بگيري!٩

نه درستش همینه ولی نامزدی طولانی بد نیست؟

از نظر خودم بد نیس ولی‌ من تجربه ای ندارم

زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!
اونوقت اگر شناخت بعد عقد باشه و منصرف شي بايد طلاق بگيري!٩

همین دیگه ب پست اولم توجه کن عزیزم من خودم مخالف سرسخت این موضوعم ولی خب موقع ازدواج باید, ب حرف بزرگترا میکردیم برامون تصمیم میگرفتیم شانس اوردم شوهرم خوب از اب دراومد

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2728
نه درستش همینه ولی نامزدی طولانی بد نیست؟از نظر خودم بد نیس ولی‌ من تجربه ای ندارم

نه بد نيست

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
من الان واقعا شرایطشو ندارم که بیاد خواستگاری،اونم تا چندماه دیگه خونه میگیره که بیاد خواستگاریتا خواستگاری چه کنم؟بعد اینکه من دارم درس میخونم، نمیخوام قبل تموم شدنش عروسی‌ کنم،

الان چکار میکنین تا چند ماه دیگه هم همینطور بمونین ولی مادرها دوتاتون بدونن 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2738
اول آشنايى بعد دوستى بعد نامزدى بدون صيغه بعد نامزدى با صيغه بعد نامزدى با عقد بعد عروسى باوركن من همه اينارو داشتمهمشم لازمه هر مدوم هم حداقل سه ماه

چقدر عالی، با صیغه و بی صیغه چه فرقی داره؟

عزیزم عقد دیگه زن و شوهرن 

من گزینهء دوستی رو پیشنهاد میدم😁😁😁

خودم 1 سال و خورده ای با همسرم دوست بودم😉

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من الان واقعا شرایطشو ندارم که بیاد خواستگاری،اونم تا چندماه دیگه خونه میگیره که بیاد خواستگاریتا خواستگاری چه کنم؟بعد اینکه من دارم درس میخونم، نمیخوام قبل تموم شدنش عروسی‌ کنم،

خیلی مونده درست تموم شه؟

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
نه درستش همینه ولی نامزدی طولانی بد نیست؟از نظر خودم بد نیس ولی‌ من تجربه ای ندارم

هرچقدرم نامزدیت طولانی بشه بهتر از اینه که عقد کنی و بعدش خدای نکرده پشیمون بشی و راه برگشت نباشه...

♡ خدایا شکرت ♡
عزیزم عقد دیگه زن و شوهرن من گزینهء دوستی رو پیشنهاد میدم😁😁😁خودم 1 سال و خورده ای با همسرم دوست بودم😉

همه میگن سرد میشه از ازدواج

خب این یه ماه رو با اطلاع خانواده ها دوست باشین چی میشه مگه؟!

عزیزم نه خانواده من نه خانواده ی اون نمیپذیرن دوستیو