2726
عنوان

💍عقد یا نامزدی؟💍

2022 بازدید | 37 پست

برای شناخت بیشتر پسر و دختر و خانواده ها

دوستای عزیزم لطفا بنابر تجربه هاتون یا دیده هاو شنیده هاتون جواب بدید،

عقد بهتره یا نامزدی؟

نامزدی با صیغه یا بدون صیغه؟(خودم اعتقاد ندارم)

با هرکدوم موافقین دلیل و مدت مناسبشم بگین مثلا چند ماه باشه خوبه

زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!

البته پسر و دختر قبلا همو تا حدودی شناخته باشن،

یعنی سنتی نیست اما دوستیم‌ نیست،

با توجه به این بگید

زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!

عقد مگه شناخته😑

زن و شوهرن ديكه

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صد در صد عقد مخالفم چون شناختیم تو دوران عقد پیش بیاد دیگه فرقی با عروسی کردن نداری دیگه زنش شدی نامزدی صیغه محرمیت مثلا یه ساله باش ک گناه هم نباشه اگه رابطه داشتین و درست اول همو بشناسی

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

نامزدي بدون صيغه اما بدون روابط نزديك

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ازاد جان عقد ک‌عملا زن و شوهرین 

باتوجه ب اینکه میگی سنتی نیس و شناخت نسبی داره ی نامزدی بدون صیغه محرمیت ۳تا۶ ماه خوبه یکمی میتونی رابطه تو صمیمی ار کنی و ی شناخت سطحی پیداکنی چون واااااقعا ادما تا نرن زیر ی سقف خودشونو نشون‌نمیدن...

ولی من هنوزم یواشکی پروفایلشو چک میکنم...!!😔❤

نامزدی بدون صیغه. من از صیغه متنفرم یعنی چی آخه دو تا آدم عاقل با شعور تو قرن ۲۱ نمیتونن چند ماه با هم رفت آمد داشته باشن و آشنا بشن حتما باید اون ۴ تا کلمه عربی خونده بشه

نشود فاش کسی آنچه میان من و توست
اره عقد میکنن البته عروسی نمیکنن برن خونشون عقد میکنن یه مدت بعد عروسی ب عنوان نامزدی من اینجوری بودم

اونوقت اگر شناخت بعد عقد باشه و منصرف شي 

بايد طلاق بگيري!٩

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
نامزدی بدون صیغه. من از صیغه متنفرم یعنی چی آخه دو تا آدم عاقل با شعور تو قرن ۲۱ نمیتونن چند ماه با هم رفت آمد داشته باشن و آشنا بشن حتما باید اون ۴ تا کلمه عربی خونده بشه

بعضیا اعتقاد دارن لطفا توهین نکن ب اعتقادات ما همون چهار تا کلمه عربی خدا گفته ینی چی سبک میشمریش

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2706