2752
2734
عنوان

امشب خواهرم

230 بازدید | 9 پست

بچه‌ها من از بچگی افتادگی پلک داشتم ک الان با عمل بهتر شده کلا مدل خاصی چشمام،از وقتی بچه بودم تا الآن ک دیگه سن هامون کم نیست هر وقت دعوامون میشه مسخره میکنن حتی خواهرم ک همیشه هواشو داشتم شما باشید دیگه اسم اين خواهر رو میارید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

آبجی منم توی دعوا همیشه عیبام رو میگه منم عیباش رو میگم ( حالا دوتامون دوقلو همسانیم 🤣) اما بعدش میایم میگیم اجی من از اون حرفا ناراحت شدم بیا از دلم دربیار

عکس العمل نشون بدی بیشتر می‌کنه 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

منم  یکم تپلم داداش ۱۲ ساله ام بهم میگه گامبو

دلم میشکنه ولی خب نمیشه ک حرف نزنین باهم بالاخره هر چی باشه خواهر برادر عزیزن🚶‍♀️

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎