2737
2734

من کوفته درست کردم مدل تبریزی

ولی موقع جوشیدن وا رفت 

شاید استراحت به مواد ندادم و همون لحظه انداختم داخل سس در حال جوش 

رازش چیه واقعا آرد میزنید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چجوری کوفته دوست دارید

بگید کوفتت خوب کجا میفروشن بخورم شاید درکش کنم🫠

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
چجوری کوفته دوست دارید بگید کوفتت خوب کجا میفروشن بخورم شاید درکش کنم🫠

خودم درست میکنم تبریزی هستم با کلی زحمت و مواد گران و اعلا درست میکنم سالی دوبار نهایت 

یبار کوفته درست کردم همون بار اولم خوب دراومد ... نصف چرخکرده مخلوط و نصف سینه مرغ زدم و کلی ورز داد ...

آره ورز مهمه و سینه مرغ کلا چسبندگی داره عالی میشه زندایی منم همینطوری ترکیبی درست می‌کنه 

2740
خودم درست میکنم تبریزی هستم با کلی زحمت و مواد گران و اعلا درست میکنم سالی دوبار نهایت 

یه سری غذاها به زحمتش نمی ارزه

من مامانم امروز کبه عربی درست کرد خوشمزس ولی حیف زحمتش

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد.