2733
2734

سلام خانوما ❤️

امیدوارم همگی سلامت باشید 🌱

ازتون عاجزانه درخواست میکنم برای یه مریض 23 ساله ، مبتلا به بیمای استیل یا AOSD دعا کنید .‌

این بیماری یه بیماری نادر و متاسفانه غیرقابل درمانه ...‌ علت ایجاد بیماری هم نامشخص! 

با شروع بیماری ، بدن به اشتباه به تمام مفاصل خودش حمله می‌کنه و در نهایت باعث ناتوانی جسمی میشه و فرد هرروز درد می‌کشه و هیچ مسکنی اثر نمیکنه . این درد با تب ۳۹ درجه هم همراهه ...  

ازتون عاجزانه خواهش میکنم دعا کنید ، چون جز خدا هیچ کس قادر به رفع این بیماری نیست . خواهش میکنم از شما ، شاید خدا منتظر صدای شماست تا این آتیش رو برای ما خاموش کنه 😭

ممنونم 🙏

عزیززم براش دعا میکنم حتما 

شماهم برای من دعا کن

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین

صراط علی مستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
انشالله به حق این شبای قدر خدا شفاش بده از امیرالمؤمنین میخوام هر چه زودتر سلامتیشو به دست بیاره&nbs ...

امن یجیب مظطر اذا دعاها و یکشف السو ✨ به نیت شما 💖

2706