2733
2734
عنوان

دلشو دارین که فیلمای خشن ببینید؟

76 بازدید | 13 پست

از اونا که خیلی خشنن و صحنه های وحشتناک دارن 

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره 

فیلم ترسناک دل نداره من و ببینه 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

خیر

زندگیمون ژانر وحشته خودش کم سابیده میشه روانمون بشینم اینا رو هم ببینم؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
والا من تو عمرم تو خوابگاه فیلم ترسناک دیدم صبحش از ترس تبخال زدم دیگه سمت اینجور فیلما نرفتم:)  ...

مگه چه فیلمی دیدی

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
من یه مدت کارم همین بود بدترین و دلخراش ترینارو دیدم نتجیش اینه روح و روان و خوابت کم کم به هم میری ...

بشدت باهات موافقم

خیر زندگیمون ژانر وحشته خودش کم سابیده میشه روانمون بشینم اینا رو هم ببینم؟

هعیییی موافقم باهات

فیلم احظار و اینجور چیزا بود

سری های احضار قشنگن بنظرم

صحنه خشن ندارن که