2737
2739
عنوان

اگه با پسری تو رابطه باشید و...

4464 بازدید | 151 پست

همه اخلاقاش خوب باشه ولی همش ب شما بگه سیبیلاتو بزن 😐درحالیکه شما همیشه اصلاح میکنید و شاید تک و توک بعضی وقتا دیده بشه ولی اون همش گیر بده و بگه دوس ندارم مثل خودم سیبیلو باشی .شما چ عکس العملی نشون میدید ؟

و جدیدا هم گیر داده باشه ک روی دماغت جوش سرسیاه داری اونارو وکس کن😐

تازه ی مدت هم میگفت گردنت چقدر مو داره

راستش من پرمو هستم ولی تا جاییکه بتونم سعی میکنم اصلاح کنم

و اینم در نظر بگیرید که از گفته های اطرافیان،

شما از لحاظ ظاهری و اجتماعی از اون آقا سرتر باشین

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷

منم بهم عیر مستقیم گفته پشمالو دوست نداره🤣خودش بوره ولی خب

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب خیلی آدم ریزبینیه و هی میخاد ازتون ایراد بگیره چی بگم احتمالن تا ب حال با ی خانوم سرو کله نزده و یا ممکنه سنش هم کم باشه

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

کاری ب سرتر بودن و این حرفا ندارم

ولی پسری ک دایم در حال ایراد گرفتن باشه تا ابد کنکله

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

با بیس من مو میرم جلو نامزدم نمیگه سیبیل داری .البته میگه ها حتی با دست میکشه سیبیلمو.🤣ولی هیچوقت نمیگه بدم میاد و فلان .میگه قربونش بشم ک میتونم رو سیبیلش کلی وام بگیرممم😒😑😑😑😂

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...

اون باید بت اعتماد ب نفس بده ن اینکه خرابش کنه :/ 

توعم بگو اینا واسه هر انسانی عادیه 

ترک پوستی سبیل یا هر چیزی بهش بفهمون ک بدت میاد

برای برگشت عشقم یه صلوات مهمونم کن❤️اجرت با حضرت زهرا