2733
2734
عنوان

زندان خواهش میکنم کاری کنید پر بازدید شه من سوالاتمو بپرسم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2725 بازدید | 102 پست

اگه قاصی اسلحه را قبول کنه نداشته ودلش رحم باشه آزادش میکنن وزندان هم پر از گوشیه هر کسی پول داشته باشه به راحتی گوشی واسه خودش داره حالا فعلا تا حکم قاضی بخاد بیاد جا به جاش میکنن فقط کاش شوهرت آدم محکم وسختی باشه که گولشونو نخوره وخدای نکرده معتاد بشه واونجا هم بگو باکسی بحث نکنه فعلا تحمل کنه تا انشاالله به زودی آزاد بشه

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب خودش گفته بدمزه اس و فلان منم گفتم نخور یکم حساس همسرم 

اگه همسرت یکم مقصر اهمیت نده ولش کن 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
تهمت اسلحه  تهمت ساده ای نیست اگر نتونه ثابت کنه خود طرف محکوم میشه چطور هنوز همسرتون زندان ...

طرف رضایت داده و رضایت شاکی روی پرونده هست اما چون گفته ک با اسلحه تهدیدم کردن قانون ول کن نیست و همش امروز فردا میکنن مثلا گفته بود هفته قبل ازاد میشه اما نشد دارن فقط تاب میدن نمیدونم چرا

اگه قاصی اسلحه را قبول کنه نداشته ودلش رحم باشه آزادش میکنن وزندان هم پر از گوشیه هر کسی پول داشته ب ...

خواهر از همین میترسم منو خانوادش فقط نگرانیمون این ک اونجا نمونه و گول نخوره خدایی. نکرده معتادب چیزی بشه وگرنه و نگرانی داشتم میزاشتیم تا روال قانونی طی شه نمیومدیم انقد پول بدیم ب اون عوضی ک رضایت بده ب خیال خودمون گفتیم سریع رضایت بگیریم ک زود ازاد شه اما نشد

طرف رضایت داده و رضایت شاکی روی پرونده هست اما چون گفته ک با اسلحه تهدیدم کردن قانون ول کن نیست و هم ...

متوجه شدم عزیزم

آخه باید ثابت شه ایشون اسلحه داشتن

وگرنه شاکی متهمه

همینحوری باشه

خوب همه همو به داشتن سلاح متهم میکنن

ازین بابت کمی عجیبه

انشالله به حق امشب خبر آزادیشون بیاد بزودی

برلی شفای مریض منم دعا بفرمایید

2706