2733
2734
عنوان

امروز دوتا دختر جوون تو خیابون بهمون خندیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 43 پست
آروم باش جوابتو دادم

خواهشا کوتاه بیاین

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کامنتی که گفته بود سنتون بهم نمیخوره برای اون خندیدن شما گفتی اگر آره بله با شما بودم

@niniyar_5    

نی نی یار به من میگه بی فرهنگ! آخه شما برو ببین من چی گفتم چی جوابمو داده! من کارو میسپارم دست شما خودم میرم کنار

🚫کاربر آب_آلبالو(یاسمن) نیستم🚫   اسما هسدم😁 نی نی یار جون تروخدا تعلیقم نکن🥺🥺🥺🥺
چند سالتونه؟ 

۳۵

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2731
به ریش بلند نخندیدن احتمالا چون سنتون بهم نمیخورده برا همون

عذر بدتر از گناه!!!!!!!

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738

یه نفر یه حرف جالب بهم زده همیشه تو ذهنمه میگم بهت امیدوارم تو هم عمل کنی می‌گفت اگه تو خیابون یا هر جایی حواست به خودت باشه و به بقیه نگاه نکنی هیچوقت متوجه نمیشی که اونا چه کاری میکنن و یا چی میگن پس وقتی خودت حواست به اینور اونور یه نفرم حواسش به تو