2737
2739
عنوان

چرا همچین اتفاقی برام افتاد امروز

245 بازدید | 21 پست

خواستم شیشه ابلیمو رو باز کنم . از وسط شکست . و دستم رو عمیق برید ..‌‌‌‌‌‌‌‌رفتیم بیمارستان .. بخیه و پانسمان.. 

دکتر قرص داده هر ۶ ساعت برای عفونت.. 

روزه هام چیکار کنم 🥲😭😭 خیلی ناراحتم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من نمی‌فهمم چرا آدما وقتی از لحاظ جسمی مشکل دارن بازم نگران روزه هاشونن😐 طرف قرص می‌خوره پریود نشه ...

تعصب باعث میشه ادما عقلانیت رو بذارن کنار. روزه ای که براش پریود رو عقب بندازن و سیکل طبیعی بدنشونو بهم بزنن صحیح نیست اصلا مکروه هم هست

2740
تعصب باعث میشه ادما عقلانیت رو بذارن کنار. روزه ای که براش پریود رو عقب بندازن و سیکل طبیعی بدنشونو ...

بله .. برا منم دکتر گفت حتما تا اخرین قرص باید بخوری .. چون خطر عفونت تو بخیه زدن زیاده

بله .. برا منم دکتر گفت حتما تا اخرین قرص باید بخوری .. چون خطر عفونت تو بخیه زدن زیاده

یه جوری بخور که سحر و افطار بتونی بخوری

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
نمی تونم.. اخه چجور تنظیم کنم .. هر 6ساعت یه دونه هست

از دکترت میپرسیدی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2706