2737
2734
عنوان

این درد زیر شکم میتونه از علائم بارداری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 99829 بازدید | 66 پست

سلام خانوما من بعدعادت ماهانم اقدام کردم چن روزپیش لگن دردشدید گرفتم وفرداش خوب شد ولی دوتا لک دیدم الانم یهودوطرف شکمم شدید گرفت وبعدیه ربع ول کرد دست درد وپادردشدیدم گرفتم به نظرتون باردارم یکم موعدمه؟

خدایا شکرت که مامان شدم..خدایا خودت صحیح وسالم نگهش دارتابیاد بغلم۲۴فروردین ۹۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما من بعدعادت ماهانم اقدام کردم چن روزپیش لگن دردشدید گرفتم وفرداش خوب شد ولی دوتا لک دیدم ...

شما باردار بود ???

ای خدای مهربونم قسمت میدم به علی اصغر شش ماه منم زودتر طمع مادر شدن رو بچشم یه نی نی سالم و صالح و زیبا نصیبم کن ,خداجونم هوای همه ی منتظرا رو داشته باش خیلی سخته دلت بخواد مادر شی اما هرماه نا امید  تو خلوتت اشک بریزی,خودت میدونی سختی وبیماری زیادی رو متحمل شدم ولی راضیم ب رضای خودت کمکم کن   
سلام خانوما من بعدعادت ماهانم اقدام کردم چن روزپیش لگن دردشدید گرفتم وفرداش خوب شد ولی دوتا لک دیدم ...

باردار بودی ??

ای خدای مهربونم قسمت میدم به علی اصغر شش ماه منم زودتر طمع مادر شدن رو بچشم یه نی نی سالم و صالح و زیبا نصیبم کن ,خداجونم هوای همه ی منتظرا رو داشته باش خیلی سخته دلت بخواد مادر شی اما هرماه نا امید  تو خلوتت اشک بریزی,خودت میدونی سختی وبیماری زیادی رو متحمل شدم ولی راضیم ب رضای خودت کمکم کن   
2731
نه عزیزم فروردین باردارشدم

بسلامتی عزیزم مبارک باشه 

ینی دوماه بعد اون لک و لگن دردت باردار شدی !الان چند وقتته 

بسلامتی عزیزم مبارک باشه   ینی دوماه بعد اون لک و لگن دردت باردار شدی !الان چند وقتته&nbs ...

ممنونم عزیزم دردلگن رو بهمن داشتم وفروردین باردارشدم الان یک ماه ودوروزمه دقیق

ممنونم عزیزم دردلگن رو بهمن داشتم وفروردین باردارشدم الان یک ماه ودوروزمه دقیق

ایشاالله یه بارداری موفق و آسون رو بگذرونی گلم ,,,واسه منم دعا کن 

2738
ایشاالله یه بارداری موفق و آسون رو بگذرونی گلم ,,,واسه منم دعا کن 

ان شالله ممنونم عزیزممم..ان شالله به حق دستای بریده ی ارولفضل خدا این ماه دامنتو سبزکنه

ان شالله ممنونم عزیزممم..ان شالله به حق دستای بریده ی ارولفضل خدا این ماه دامنتو سبزکنه

آمییین عزیزم فدات شم 

وحیده جان منم همه این علایم دارم.چندروز بعدازموهد پریودت بی بی زدی؟

سلام من یه روز بعد پریودم بی بی زدم مثبت شد ولی کمرنگ بود اعتماد نکردم فرداش باز زدم پررنگتر شد بعدش رفتم ازمایش بتا دادم

دعا کنید انشالله که باردار باشم. وگرنه معلوم میشه توهم زدم.  چون دکتر گفته بارداری من غیر ممکن ...

از خدا هیچی بعید نیس بخدا توکل کن خدا هرغیر ممکنیو ممکن میکنه.منم یکی از اشناهام دکترا قطع امید کرده بودن ولی از خدا و خواست شد.الان بچش دوماهشه

سلام من  یک هفته قبل موعدپریودم کمردرد داشتم سه چهارروز قبل پریودمم هی دل درد خفیف زیر شکمم میگرفتوول میکرد درحد دو سه ثانیه انگاری تیر میکشید دوسه باری احساس کردم دل دردم شبیه درد پریود شد حتی نوارم برداشتم ولی چیزی نیومد سینه هام پرشده بود ی چند روز درد گرفت ولی خوب شد ی چند روزیم سردردداشتم طوری قرص میخوردم خوب نمیشد فک میکردم از ماه رمضونه چونه روز میگرفتم میگفتم شاید قندم میوفته از موعدپریودم یه روز گذشته بود هم میگفتم پریود میشم عق انداختم میترسیدم بی بی بزنم منفی باشه بخور ت ذوقم ولی برعکس رفتم بی بی زدم مثبت شد اول باورنکردم گفتم شاید الکیه دوباره یکی دیگ زدم اونم مثبت بود امروز رفتم ازمایش خون دادم مثبت شد

سلام من  یک هفته قبل موعدپریودم کمردرد داشتم سه چهارروز قبل پریودمم هی دل درد خفیف زیر شکمم میگ ...

خوش بحالتون 😔

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️