2733
2734
عنوان

این درد زیر شکم میتونه از علائم بارداری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 99829 بازدید | 66 پست
منم از درد شدید زیر شکمم فهمیدم باردارم البته بی بی چک منفی نشون داد چون خیلی زود بود وقتی رفتم دکتر از درد شدید آزمایش داد فهمیدم باردارم انشاله برای تو هم همینطور باشه عزیزم

انشاالله که همینطوره.

ممنونم از امیدواری که بهم دادی

اگرم باردارنبودی ناراحت نباش داروی گیاهی استفاده کن..من استفاده کردم جواب داد....به یکی از دوستامم گفتم استفاده کرد جواب داد ولی متاسفانه از اون بدلیل لق بودن کمرش نمیدونم چی چی سقط شد

داروی گیاهی چی مصرف کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از روز اول بارداریت......روزی یه استکان رازیانه....یه استکان بومادران.....+یه استکان می تخم.......بخور میتونی باهمم بجوشونی باهم بخوری ولی فک کنم تلخ بشن..........عسلم بگیر با سیاه دونه نیم کوب قاطی کن روزی دوقاشق خودت و شوهرت بخورین

دخترم گنج منه حاصل رنج منه

......گزنه ام بجوشون روزی 1 استکان بیشترم تونستی بخوری چ بهتر..

تا روز 11..12پریودیت استفاده کن....بعد قطعشون کن.....ان شاالله که حامله میشی......اگرم حامله نشدی باز مجدد ماه بعدم همینطور........بمن که میگفتن تا سه ماه انجام بدی باردار میشی...من همون ماه اول باردار شدم......دوستم دومرحله استفاده کرد

دخترم گنج منه حاصل رنج منه
2738
سلام من دوماهه اقدام کردم این ماه یک هفتس درد زیرشکم و سینه و کمر دارم بابی بی چک تست کردم مثبت یکم ...

سلام گلم ،پیامت رو تازه دیدم باردار شدی؟

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍