2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم عقده طلا داره

139 بازدید | 4 پست

نمیگم منم طلا دوس ندارم.. دوس دارم اما نه در حدی که تموم فکر و ذهنم بشه طلا

اون کارمنده و تموم حقوق خودشو طلاملا براخودش میخره، من کارمندنیستم اما تدریس خصوصی میکنم توی خونه. به اندازه اون پول ندارم

چندماه پیش برای کاری که برامون پیش اومد من همه طلاهامو فروختم. بعدش خواهرشوهرم اومد خونمون دوتا النگوی بدل برام آورده بود گفت حالا که طلاهاتو فروختی فعلا اینارو بنداز.

خیلی ناراحت شدم😔 هروقت که می بینمش خونه مادرشوهرم یا میان خونمون یا ما میریم فقط فقط بحث طلا میکنه انگار حرف دیگه ای وجود نداره واسه گفتن. عید خونه مادرشوهرم بودیم خانومم تشریف آورد یه انگشتر جدید خریده بود فوری آورد نشون داد. هرماه یه تیکه جدید میگیره خدا انشالله بیشتر بهش بده اما انقد فخرفروشی نشونه عقده‌ست.

من چندسال پیش یه انگشتر توری سبک داشتم هی میگفت این چیه میندازی مشخصه وزنی نداره اینو بفروش یه کم روش بزار یه چیزسنگین بخر.

بدم میاد ازاین اخلاقش.. بدبختی اینجاس خونمونم به هم نزدیکه و زیاد همو می بینیم اونم تاچیزی میخره فوری میاره رونماییش میکنه

دقیقا لنگه جماعت شوهرمن

حالا میخوام طلاهامو بفروشم ازالان عزا گرفتم چه قد سرکوفت قراره بزنن

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من  پیشنهادمن حرف من فقط با اسی هست شما خون خودتو کثیف نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهر منم همینه خواهر شوهرم طلاهاش بیشتر از من بود همیشه میگفت طلا خوبه هرچقدر بیشتر طلا داسته باشی آرزوست بیشتره 😐منم عصابم خورد شد یه آیفون ۱۳ داداشم برام آورده بود فروختم ۳۶ یکم خودم پس انداز داشتم یکمم از شوهرم گرفتم یع سرویس گرفتم گرفتم الان میگع سرویس طلا به درد نمیخوره فقط النگو

فقط خداااا 
2731