2752
2734
عنوان

حس اینکه یه نفر داره نگاهتون میکنه

102 بازدید | 10 پست

تاحالا همچین حسی داشتین؟

من کلا وقتی تنهام به طور عجیبی همیشه این حسو دارم 

حتی وقتی از حموم میام بیرون و کسی خونه نیست خودمو میپوشونم چون حس میکنم یه نفر نگاهم میکنه و به شدت تو  تنهایی معذبم

جن 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا باز ما دو دقیقه مشغول شدیم این جنا باز در رفتن خانوم نترس چیز خاصی نیست جنه فقط تو نگاشون نکن یکم بی ادبن حمله میکنن

...What the fu                                                      
ای بابا باز ما دو دقیقه مشغول شدیم این جنا باز در رفتن خانوم نترس چیز خاصی نیست جنه فقط تو نگاشون نک ...

نه من اصلا به جن و این چیزا اعتقادی ندارم 

یه چند مطلب علمی هم راجبش خوندم ولی خب بازم این حس مزخرفم بر طرف نشده و اذیتم میکنه

نه من اصلا به جن و این چیزا اعتقادی ندارم  یه چند مطلب علمی هم راجبش خوندم ولی خب بازم این حس ...

فیلم‌ترکیه ای سجین چیه براساس واقعیت بود ببین پس😂

...What the fu