2737
2739

بخدا عصبانیم جون هر کسی دوست دارین تا آخر بخونید  نظرتونو بگید من چیکار کنم راهکار به من بدین 💔

من دارم واقعا میگم اگر به خواسته من گوش نکنن همه چیو کنسل میکنم.... چون قشنگ منو به پشمشون گرفتن  من قراره ۳ روزه دیگ برم ما یه برنامه ای داشتیم  پسرخالم کلاس پنجمه قرار نبود تا آخر تعطیلات بیاد الان اومده خالمم میگ تا آخر هفته پیش شما 😑 یعنی موقعی ک من دارم میرم  منم به مامانم گفتم بزار بمونه فقد به خاله بگو ما مثلا فلان روز یه کاری داریم نیستیم   اول گفت باشه الان میگه نه بزار پسر خالت هم باشه اون باشه خالمم هست ولی من می خواستم قبل رفتنم ۳ تایی باشیم  تازه اگ اونا هم باشن ما باید هزینه کنیم خیلی گرون تر میشه  مامانم میگ بابات گفته من پولش رو میدم😑😑😑 حالا هفته پیش من برنامه چیده بودم قرار بود پولش رو خودم بدم چون کلی غر زدن ما عید خیلی خرج کردیم واقعا هم کردن  الان میگن پول اونا رو ما میدیم 😑😑😑 من دوست داشتم ۳ تایی باشیم به دلایلی.... اصلا برنامه رو من‌ چیدم الانم میگم من میخوام فقد خودمون باشیم میگ نه😑😐 چیکار کنم؟

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

لطفا احساسی نظر ندین مگ اونا باشن چه مشکلیه  من اونا رو دوست دارم ولی می خوام این موقعیت خودمون تنها باشیم  بعد پسر خالم بیاد خیلی خرج میکنه  میدونم دیگ بابام پولش رو میده  بعد از خرج های دیگه میخواد بزنه یا غر بزنه من اینجا خرج کردم دیگه جاهای دیگه نمیکنم😑😑😑

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببخشید حسش نبود بخکنم😞

باشه🥲🚶🏻‍♀️

قراره برگردی خوابگاه؟ 😆😂

خونه گرفتن برام ۲ ماهه 🥲 ولی برای اونم عزا گرفتن مستقل زندگی کردن واقعا سخته  غذا درست و کردن و ظرف شستن🥲

2740
عزیزم ناراحت شدم برات خودتو و خانوادتو ناراحت نکن اشکال نداره باهم برید اگه بابات گفته پولشو میده

من میگم اصلا باهاشون یه جای دیگ بریم  ولی فلان جا تنها باشیم  قرار بود آخرین تفریح قبل رفتن باشه ... اخه من میدونم قرار نیست دیگ خوش بگذره زیاد بهم

خونه گرفتن برام ۲ ماهه 🥲 ولی برای اونم عزا گرفتن مستقل زندگی کردن واقعا سخته  غذا درست و کردن ...

اوه 😅 حق دارن غر غر کنن امیدوارم غذات فقط تخم مرغ و ناگت نباشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
عزیزم مسافرت؟

نه 😭😔 یه جای دیگه   ببین خیلی ناراحتم  با اینکه میگم من مخالفم اصلا براشون مهم نیست میگن تو نیای موافقم نباشی اشکال نداره 

اوه 😅 حق دارن غر غر کنن امیدوارم غذات فقط تخم مرغ و ناگت نباشه 

نه واقعا غذا درست میکنم 😂 ولی نه مثلا خورشت  غذاهای ساده تر 

2706