2733
2739
عنوان

بیاین براتونfalبگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6675 بازدید | 773 پست
ببخشید من الان با شوهرم 37 روزه که قهرم تو عقد هم هستم اخرش چی میشه  خسته شدم دیگه

در شوهرتون پشیمانی میبینم و طی 2ماه اینده تکلیفت روششن میشه با واسطه گری یکی از اقوام نزدیکت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در شوهرتون پشیمانی میبینم و طی 2ماه اینده تکلیفت روششن میشه با واسطه گری یکی از اقوام نزدیکت

ببخشید یه سوال دیگه 

تو اقوام ما چند نفری مشکل نازایی دارن منم میترسم اینجوری باشم 😔

نظر شما چیه؟ 

2731

میشه جواب منم بدین؟پارمیس به آرزوی محالش میرسع؟

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2740
امسال زیر شاخه تجربی قبولی دارین کنکور اول ناامیدتون نکنه فقط و در نمرات دروس محاسباتی کم میشید

سلام دوستم خوبی....میشه منم بگی به نظرت کی باردار میشم حست چی میگه

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم