2737
2734
عنوان

خودتون دعوت میکنید خونه کسی

333 بازدید | 24 پست

جاری هام زنگ میزنن فلان روز برا ناهار میام اونم سالی ده بار این وضعیته من نمیرم خونه شون اگر برم اون ده بار میشه ۲۰۰ بار نمیدونم چطور روشون میشه بگن برا ناهار و شام میام مسیرشان دور نیست

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه شام و ناهار نه. ولي واسه دور همي اره

دور همی خوبه اینا جوری برنامه میریزن که برا غذا بیان

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
سالی ده بار ماهی یه بارم نمیشه چی میشه مگه من که جاری ندارم.با خانواده شوهرم مثلا زنگ میزنن میاییم ...

من خسته ام از آشپزی بعدش من که نمیرم دور همی بیان

2740
خيلي پروعن😂 بگو اتفاقا ميخواستم بگم ما شب بياييم خونتون

خسته شدم کل سال هر روز یکی خونمونه

من هیچوقت نمیگم ناهار و شام میام اگه برم خونشون مثلا وقت ناهار یا شام باشه اصرار کنن بمون و اینا شاید وایسم اونم شاید سالی یکبار ولی اینکه مدام بخوان بیان ته بیشعوریه

توام بگو خونه نیستم امروز

کاربر قدیمیم