2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرده

ای وای البته ایشون مرد نیستن اگه مرد بود این ساعت از روز میون خانم ها تو تاپیک ها چرخ نمیزد 😠😠😠

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2731
به اندازه کافی از مجردیم لذت بردم خداروشکر دیگه میخوام ازدواج کنم  همه اینایی که شما گفتی هم ...

ببین خب باید پیش بیاد. فقط من یه چیزی رو تو زندگی بهش رسیدم دنبال هرچی که بودم روش خیلی فوکوس کردم خیلی ازم دور تر شده اما در مقابل وقتی یه چیزی رو نسبت بهش حساسیت نداشتم و بیخیال بودم راحت اومده تو دستم 

رها کن بهش فکر نکن چه شبی بالاتر از شب قدر امشب دعا کن منم برات دعا میکنم 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2740
ممنونم عزیزم خدا خوشبخت و عاقبت بخیرت کنه

فدات بشم عشقم. من یه سیدی میشناسم آقا سید ابراهیم که مزار ایشون رشت هست حتما نذر کن محاله حاجت نگیری 

یه سید شهید هم هست آقا سید رضا حسینی من با این بزرگواران زندگی میکنم یعنی 

اینا آبرومند هستن پیش خدا واسطه قرار بده 

سوره یس بخون و قسم بده که حاجت دلت رو بدن 

خدایی ۲۴ سالگی سنیه که آدم نگران ازدواج بشه خیلی وقت داری یه جوری میگید آدم فکر میکنه ۵۰سالتونه

عزیزم برای همه نمیشه نسخه کلی پبچید آدما متفاوتن روحیات و خواسته ها و سبک زندگی و... متفاوتی هم دارن 

شاید برای شما این سن مناسب نباشه برای ازدواج ولی‌برای یه نفر دیگه بهترین زمان باشه😊

👩🏻‍🏫💚
فدات بشم عشقم. من یه سیدی میشناسم آقا سید ابراهیم که مزار ایشون رشت هست حتما نذر کن محاله حاجت نگیری ...

چشم ممنون که گفتی حتما انجام میدم ان شاالله همه حاجت مندا حاجت روا بشن💚

👩🏻‍🏫💚
عزیزم برای همه نمیشه نسخه کلی پبچید آدما متفاوتن روحیات و خواسته ها و سبک زندگی و... متفاوتی هم دارن ...

نه من کلی گفتم که نگران نباشی ۲۴سن خوبی برای ازدواجه ولی واقعا دیر نیست که آدمو نگران کنه ایشالا یه بخت خوب نصیبت بشه

2706