2733
2734
عنوان

خانوما توروخدا جوابمو بدین

145 بازدید | 15 پست

اومدیم خیر سرمون مسافرت چن شب پیش شوهرم جلو همه ی لحظه تند حرف زد ولی ن در حد زیاد ی حرف معمولی ولی خب تو جم خیلی بهم برخورد حرف نزدم باهاش الان ۵ روزه باهم حرف نمی‌زنیم اصلن اهمیتی نمیده بهم همش با خانوادش میخندع واسه اونا خرید می‌کنه ب من ی پفکم تارف نکرد انگار که وجود ندارم الآنم خونه ی مامانش شهرستانیم نمی‌دونم چیکار کنم خیلی ناراحتم

اگر فكر ميكني اون قدرا هم مقصر نيست خودت پيش قدم شو

يا باهاش حرف بزن

يا اگر يه جا ميخوابيد مثلا خودتو بهش بچسبون

يه مسيج عزشقانه بفرس

به هرحال مردا غرور دارن. اينجوري ديدي اشتي كرد مسافرت هم بهت خوش ميگذره

🫠
اگر فكر ميكني اون قدرا هم مقصر نيست خودت پيش قدم شو يا باهاش حرف بزن يا اگر يه جا ميخوابيد مثلا خو ...

ن انقد بی توجه ی کرد همه فهمیدن دیگ عمرا برم نزدیکش دوست دارم با اتوبوس برگردم خونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دارم خفه میشم از ناراحتی

از 100 شروع کن برعکس بشمار تا آروم بشی. آروم که شدی ریلکس برو توی جمعی که شوهرتم هست و خرید میکنن یه چیزی انتخاب کن. صداش بزن و بگو اینم من برداشتم حساب کن. بعدم بیخیال برا خودت بچرخ. اگه انتخابیت هم خوردنی باشه باز کن بخور. تعارفم به بقیه بکن حتما. به خصوص به شوهرت. 

من نبرد اصلن

خودت میرفتی باهاشون. اینجور مواقع باید پررو باشی وگرنه هیچی بهت نمیرسه. البته شوهرت نیاز به تنبیه هم داره خدایی. ولی نه توی مسافرت و نه در مقابل چشمای قوم شوهر. 

خودت میرفتی باهاشون. اینجور مواقع باید پررو باشی وگرنه هیچی بهت نمیرسه. البته شوهرت نیاز به تنبیه هم ...

دارم میمیرم از ناراحتی دید ناراحتم بدتر کرد ی بار اسممو صدا نزده احمق 

2706