2737
2734
عنوان

بینیم نکروز شد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 67 پست
بهش گفتم کاشکی میکشتیم زیر دستت ولی این کارو نمیکردی😞

بگردم🥺

تا بدتر نشده دنبال دکتر باش پولشم ایشالا جور میشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

از پزشکت شکایت کن با پولش درمان کنی لااقل

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظهر همسرم از خونه انداختم بیرون و صدتا انگ بهم زد طلاهامم برد همونا ک وقتی حالم خوب بود واسم هدیه گرفته بود

مادر شوهرم گفت از اولشم ب عنوان عروس قبولت نداشتم الانم دست از سر پسرم وردار

ماسک ب صورت آواره خیابونا شدم 

2731
2740
شوهرم کل اسکرین شات و مدارکو پاک کرد  دکتر پول پرستم کل نمونه هارو پاک کرد و بلاکم کرد

چه ربطی داره

مجازی که عمل نشدی

برو کلانتری یه شکایتنامه پر کن

بعدشم نامه میدن بری پزشکی قانونی

زود باش

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
چه ربطی داره مجازی که عمل نشدی برو کلانتری یه شکایتنامه پر کن بعدشم نامه میدن بری پزشکی قانونی ز ...

میدونی چقدر معطل میکنن؟

میدونی صدجور سوال میپرسن ک چرا پیش دکتری ک جراح نیست جراحی شدی اونم تو کلینیک و حتی منم جریمه میکنن💔

پرسیدم ک میگم متاسفانه

میدونی چقدر معطل میکنن؟ میدونی صدجور سوال میپرسن ک چرا پیش دکتری ک جراح نیست جراحی شدی اونم تو کلین ...

خب منظورت اینه که چیزی دستتو نمیگیره

ولی عزیزم اونو میتونی گرفتارش کنی

دوما تهدیدش کن از بابت این موضوع و دیه تو خودت بگیر

خب منظورت اینه که چیزی دستتو نمیگیره ولی عزیزم اونو میتونی گرفتارش کنی دوما تهدیدش کن از بابت این ...

بعد بیستم میرم پیش دکتر نظری میشه واسم دعا کنید چیزی نباشه و فقط خیالاتم باشه🥹

دیر یا زود میزنه میگم ک وضع مالیمون خوب نیست  نداریم واقعا💔

چرا عمل کردی خب ..عمل خیلی حساس هرکس میگرده کدوم دکتر بهتره ..اینقدر واجب بود آخه با بی‌پولی .کسی عمل کنه که پول برای مراقبت بعد اش داشته باشه ..خدا خودش خوبت کنه از دست خدا برمیاد

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
چرا عمل کردی خب ..عمل خیلی حساس هرکس میگرده کدوم دکتر بهتره ..اینقدر واجب بود آخه با بی‌پولی .کسی عم ...

همه ردم کردن🙂

بینیمم روز ب روز داره قرمز تر میشه 

خب دیگه بینی من نکروز شد 

خدافظ

همه ردم کردن🙂 بینیمم روز ب روز داره قرمز تر میشه  خب دیگه بینی من نکروز شد  خدافظ

ان شاالله به امید خدا خوب میشه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2706