2733
2739

خیلی وقته همش توی کوچمون جلوی در همسایه رو به روییمون تخم مرغ شسکته میدیدیم

یه بار همسایه رو به رو انقدر شاکی شده بود می گفت می خوام دوربین بذارم ببینم کی جلو درمون تخم مرغ میشکنه

بعد دیروز که من داشتم می رفتم ۱۳بدر از در که اومدم بیرون دیدم این بار تخم مرغ شکسته جلوی در خونه ماست تازه هم بود و معلوم بود یه کم قبل انداخته بودن

دقیقا دیروز همون اول ۱۳ بدرمون من بدجوری خوردم زمین و مجبور شدم تنهایی با حال بد برگردم خونه

من اصلا به تخم مرغ و جادو و اینا اعتقاد ندارم ولی از دیروز سر زمین خوردن ام همش حس می کردم نکنه چشمم کردن که اینطوری خوشیم زهر مارم شد

یهو همین الان یاد اون تخم مرغ افتادم که قبل از رفتن جلو در دیدم گفتم نکنه واقعا یه نفر یه کاری جادو جنبلی چیزی واسه آسیب زدن بهم کرده بوده

انقدر اعصابم خورد شده نظر شما چیه؟چرا این بار جلو در ما انداخته بودن؟

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

عجیبه

❤️ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️🖤پرنیام🖤من عشقت رو به همه دنیا نمیدم حتی یادتو به کوه و دریا نمیدم به یاد تو میمونم واسه همیشه حالا که دنیا خواست من و تو تنها بمونیم به یادت میمونم جواب دنیا رو میدم کاشکی منم شبیه تو کم میشدم از روزگار واسه دوباره دیدنت بگو مونده چندتا بهار هنوز به یاد تو شبا به آسمون خیره میشم یا منو با خودت ببر یا دوباره بیا پیشم کسی بجز تو این روزا حال منو نمیدونه بگو کدوم جاده منو به شهر تو میرسونه همدم این روزای من عکس رو دیوارت شده🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیبه

آره واقعا

یه مدت پیش هم با یه همسایه توی کوچمون مشکل داشتم و کار به دادگاه هم کشید و طرف محکوم شد

میگم نکنه اون کاری کرده

ولی خوب از خیلی وقت قبل هم این تخم مرغ رو می دیدیم اما همش جلوی در همسایه رو به رویی یا وسط کوچه بود

2731
رو پوستش چیزی نوشته بود ..نشنیدم ..با تخم مرغا چش خورده رو چیز میکنن

رو پوستش رو نگاه نکردم میگم من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم چون همیشه هم جلو در همسایه امون میزدن دیگه اصلا دقت به پوستش نکردم فقط دیدم تازه بود و هنوز زرده اش قشنگ مشخص و مرزوب بود

معنی اون جمله آخرت و نفهمیدم نشنیدی تا حالا چی؟

رو پوستش رو نگاه نکردم میگم من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم چون همیشه هم جلو در همسایه امون میزدن د ...

نشنیدم ..فقط دیدی یکی چشم زده باشن تخم مرغ میشکونن اون دیدم و شنیدم ..ولی جلوی در خونه بندازن یا دعا بنویسن نشنیده بودم هرکی بلد بود لایک کنه تجربه کسب بنماییم 

ما برای رفع چشم زخم تخم مرغ میشکونیم،این مدلی که شما گفتینو نمیدونم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
نشنیدم ..فقط دیدی یکی چشم زده باشن تخم مرغ میشکونن اون دیدم و شنیدم ..ولی جلوی در خونه بندازن یا دعا ...

آره منم اینطوری که تو میگی واسه رفع چشم زخم شنیدم واسه جادو نشنیدم تا الان

2740