2733
2739

خانوما سلام من می‌خوام اقدام کنم برای بارداری البته زیر نظر پزشک 

خواهش میکنم خواهرانه راهنمایی کنید که تو کرج دکتر حاذق و منصف خبر دارید؟ خودتون پیش کی رفتید 

فتانه مختاری نظرات منفی زیاد داره میگن بشدت پولکی هستش و گوش شنوایی نداره اگر پیشش رفتید ممکنه بگید که هزینه ویزیتش چقدره؟اگر چه پیگیری کردم اصلا وقت نمیده دیگه

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مریم فیضی  عالییییییی

کرجه عزیزم ؟ چرا میگید خوبه؟شما خودتون ویزیتش شدید؟ میشه کمی توضیح بدید لطفا

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
2728
من تهران نیستم کرج دکتر زهره پیشگاهی رفتم.راضی نبودم .دکتر مریم حیدرزاده هم خوبه .تهران هست .قبل بار ...

تهران نمیتونم برم خیلی دوره برامون

کرجه عزیزم ؟ چرا میگید خوبه؟شما خودتون ویزیتش شدید؟ میشه کمی توضیح بدید لطفا

بزنی توی سایت هم نظرات بخونید همه راضی هستند 

درسته ماما هستن ولی از همه چیز سر درمیاره و اطلاعاتش خیلی خوبه بعد وقت میزاره برای مریض و بهت قشنگ توضیح میده ما کلا خانوادگی عمه ها خاله و ... میریم پیش خانم دکتر 

از عفونت و بارداری و تعیین جنسیت پیش از بارداری و.... پیشش رفتیم و خداروشکر پشیمون هم نشدیم 

مطبش تو میدون شهدا کرجه

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
بزنی توی سایت هم نظرات بخونید همه راضی هستند  درسته ماما هستن ولی از همه چیز سر درمیاره و اطلا ...

ممنونم مارال قشنگم🌹

مامای شخصی هم میشن؟

2740
من کرج بیشتر نزدیک هستم و دکتر اکرم رحیمی هم خوبه .دیگه کسی رو نمی‌شناسم 

ممنونم قشنگم 

خودتون ویزیت شدید؟