2737
2734
عنوان

هرچی کادو ببرم ناراحت میشه 😐

368 بازدید | 36 پست

بگید من با این دوستم چیکار کنم 

یه اخلاق به خصوصی داره واقعا موندم شما بگید چی ببرم خوبه 

من و دوستم همزمان خونه خریدیم اونا اومدن خونه مون واسم یه سکه پارسیان آورد که قیمتش ۴۰۰ هزار تومنه بعد نشست گفت خسته شدم از بس واسم ظرف کادو آوردن و کاش حداقل یه وسیله برقی یا چیز درست و حسابی میوردن و داشت از خانواده شوهرش گلایه میکرد 

خلاصه قرار شد ما بریم خونه شون من دیدم همزن برقی نداره و عاشق کیک پختن هست واسه همین یه همزن به قیمت یک میلیون و پونصد گرفتم که ببرم واسش 

من اون لحظه فقط فکر این بودم یه چیزی بگیرم که به دردش بخوره حالا شوهرم میگه شاید ناراحت بشه تو داری چند برابر اون کادو میبری و همزن رو نده بهش 

آخه شوهرم راست میگه اون اخلاقش اینطوریه فکر میکنه داریم باهاش رقابت میکنیم مثلا یه بار شام رفتیم خونه شون قورمه سبزی درست کرده بود بعد اونا که اومدن من به خاطر بچه هاش چند مدل غذا پختم 

تا سه ماه باهام قهر بود می‌گفت تو عمدا این کارو کردی چند مدل پختی که از من بیشتر پذیرایی کرده باشی 

حالا موندم به نظرتون منم ۳۰۰ تومن بذارم توی پاکت ببرم واسش؟ یا همین همزن رو که خریدم بدم بهش 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

یعنی موندم چیکار کنم 

الان ۳۰۰ تومن بدم میگه کم بود 

۴۰۰ بدم میگه میخواست تلافی کنه اندازه خودم کادو بیاره 

همزن رو بدم میگه میخواد رقابت کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کات کن باهاش

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
چه دوست عجیبی داری😐😐

خیلی سخته معاشرت با این افراد 

چون اینجا غریبه و کسیو نداره من باهاش دوست موندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کات کن باهاش

حالا قبل کات باید برم خونه شون کادو بدم جمعه قراره بریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
حالا ۳۰۰ هم بدی میگه کم داد

دقیقا موندم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۵۰۰ بذارید پاکت ببرید براشون

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
حالا قبل کات باید برم خونه شون کادو بدم جمعه قراره بریم 

همون همزنو بده قهر کرد تو هم کات کن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
۵۰۰ بذارید پاکت ببرید براشون

ولی با ذوق اینو خریدم که خوشحالش کنم 

یه بار میگفت شوهرم هرکاری میکنم واسم همزن نمیخره 🥺 

به نظرت ببرمش نهایتش ناراحت میشه باهام کات میکنه دیگه 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون همزنو بده قهر کرد تو هم کات کن

آره فکر خوبیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40