2733
2739
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36291 بازدید | 192 پست

[QUOTE=42714918]آره عزیزم مرسی نظراتی که راهکار دادنو با دقت خوندم و عملیش میکنم باهاش حرف میزنم ببینم چرا بعد از 4 سال به من شک کرده شاید دلیلی داره واسه خودش

عزيزم چرا فكر ميكنى بهت شك داره؟ بنده خدا شايد منظورى نداشته و فقط خواسته شوخى كنه، نميگم كارش درسته وقتى اومد بشين باهاش صحبت كن بگو اين كارت باعث شده همچين فكرايى پيش خودم بكنم البته سرسنگين باش باهاش تا متوجه بشه كارش درست نبوده

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
عزیزم کم محلی کن ی مقدارشوهرت ی اخلاقش خوبه ک وقتی گفتی شوهر و داداش اکرم شر ب پا نکرده.همون خاسته شوخی کنه.اگه دنبال اتو بود اینا رو گفتی بهونه برا دعوا پیدا کرده بودی مدت سرسنگین باش

خب من دوصفحه آخرو پاک کردم بقیش پاک نشد. آخرش گفتم اگه داداش اکرم هم بودی جواب نمیدادم من مظمین هستم خود اکرمی.فقط چون تو دانشگاه اکرم از اینکارا زیاد میکرد حدس زدم وگرنه اکرم جرات نداشت با من از این شوخیا کنه

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اب ۸۵ یعنی چی؟

یعنی مهندسی آب ورودی سال ۸۵

منم الان یکی بگه منابع ۸۴باکله میرم ببینم کدوم دوستام منوپیداکرده. ...کیه. ....چون به خودم مطمئنم که تواون سالهافقط بادخترا درارتباط بودم وازخدامه هرلحظه یکیشونوپیداکنم

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
خب من دوصفحه آخرو پاک کردم بقیش پاک نشد. آخرش گفتم( اگه داداش اکرم هم بودی جواب نمیدادم من مظمین هستم خود اکرمی.فقط چون تو دانشگاه اکرم از اینکارا زیاد میکرد حدس زدم وگرنه اکرم جرات نداشت با من از این شوخیا کنه)

2728
خب من دوصفحه آخرو پاک کردم بقیش پاک نشد. آخرش گفتم اگه داداش اکرم هم بودی جواب نمیدادم من مظمین هستم خود اکرمی.فقط چون تو دانشگاه اکرم از اینکارا زیاد میکرد حدس زدم وگرنه اکرم جرات نداشت با من از این شوخیا کنه

من کااااامل متوجه شدم چی گفتی. ....حق باتوئه. ......اصلا کاراشتباهی نکردی 

توانقدرمطمئن بودی اگرمه که بی پروا ودرجا جوابشودادی

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
یعنی مهندسی آب ورودی سال ۸۵منم الان یکی بگه منابع ۸۴باکله میرم ببینم کدوم دوستام منوپیداکرده. ...کیه. ....چون به خودم مطمئنم که تواون سالهافقط بادخترا درارتباط بودم وازخدامه هرلحظه یکیشونوپیداکنم

دقیقا منم مطمین بودم دوستام هستن. فقط میخواستم بگم مچشونو گرفتم اونجا که گفت به جان مادرم پسرم مطمین بودم اکرمه بعد برای اینکه مثلا شک کنم زنگ میزنه گوشی رو میده به داداشش آخه از اینکارا زیاد میکرد خودش پیام میداد ولی زنگ میزد گوشی رو میداد به یه کسی که طرف مطمین بشه مرده واسه همین گفتم وگرنه من با داداش اکرم چه صنمی داشتم جوابشو بدم

2740
دقیقا منم مطمین بودم دوستام هستن. فقط میخواستم بگم مچشونو گرفتم اونجا که گفت به جان مادرم پسرم مطمین بودم اکرمه بعد برای اینکه مثلا شک کنم زنگ میزنه گوشی رو میده به داداشش آخه از اینکارا زیاد میکرد خودش پیام میداد ولی زنگ میزد گوشی رو میداد به یه کسی که طرف مطمین بشه مرده واسه همین گفتم وگرنه من با داداش اکرم چه صنمی داشتم جوابشو بدم

چ اخلاقی داشته اکرما.با من این شوخی رو میکرد قطع رابطه میکردم:)_

یعنی مهندسی آب ورودی سال ۸۵منم الان یکی بگه منابع ۸۴باکله میرم ببینم کدوم دوستام منوپیداکرده. ...کیه. ....چون به خودم مطمئنم که تواون سالهافقط بادخترا درارتباط بودم وازخدامه هرلحظه یکیشونوپیداکنم

ولی حتما سرسنگین باش دیگه جرات نکنه این کارا رو کنه.اگرم شک داشته باشه بهت بی محلی کنی بهش مطمین میشه چیزی نبود.خودتون چند سالتونه؟چطوری اشنا شدی با شوهرت

خودم الان 30 سالمه 4 سال پیش با خواستگاری سنتی همسرش شدم

چ اخلاقی داشته اکرما.با من این شوخی رو میکرد قطع رابطه میکردم:)_

یه موجودی به خدا اصلا من دختری مثل اون ندیدم کارایی کرد که خیلیا باهاش قطع رابطه کردن ولی با من از این شوخیا نکرده بود شوخی خیلی میکرد ولی مزاحمت نه چون میدونست چه جوری هستم. ولی امشب مطمین بودم اکرمه آخه تازه مدرک ارشد گرفته گفتم بیکار شده حوصلش سر رفته منو سر کار گذاشته