2737
2739
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36289 بازدید | 192 پست
شوهرت فکر یه بیمار روحی پشت این کارش بوده خیلی ببخشید من  جای شما بودم  لهش کرده بودم دوتا چک میخوابوندم زیرگوشش  یه کار خیلی چیپ و جهان سومی پیاده کرد رو شما......... خیلی فاز شوهرت مسخرست نمیشه درکش کرد هیچ جوری ولی چرا اینجا همه خانوما میگن زود بلاک ؟؟؟؟متنفرم تا پیام نخونده زود بلاک و ریپورت میکنن و سربالا جواب میدن طوری که حتی به پیام همجنس های خودشونم شک دارنمن اصلا فاز این خانوما رو  نمیفهمم  مگه همه بیمار جنسی و مزاحم دزد ناموسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟برفرض مثال ایشون  یا یه خانوم دیگه که با همچین پیامی مواجه شده دانشجوی دکترا یا ارشد یا کارشناسی باشه یا پروژه دانشگاهی داشته باشن با چند نفر دختر و پسر دیگه  یا کارمند یه بخشی باشن یا شماره ایشون دست خیلهای دیگه باشه یا سِمت های دیگه یا اصلا خانه دار باشن و غیرشاغل یعنی چی میگین تا یه شماره ناشناس دیدی زودی بلاک و جواب ندین ؟؟؟؟؟؟همه که مستعد خیانت نیستن و همه که فکرشون هرز نمیره   چه مخاطب اون پیام چه فرستنده اون پیام حالا شوهر ایشون فکرشون دوز خیز خیانت داشتهبعد اینکه  مگه هر کی که شمارش نداریم جزء مزاحمین هستن نباید جواب داد ؟؟؟؟ناشناس پیام میده ممکنه با شماره پیام بده ممکنه با آی دی بعد درباره متن پیامش توصیح میده ممکنه دخترخاله دوستمون باشه یه سوال کاری داشته باشه از رو عکس و آی دی پروفایلش نشه شناخت بعد اینکه شناختیم که شناختیم ارتباط کاری شکل میگیره........ اگر هم اصلا نشناختیم و توضیحی درباره خودش نداد و بعلاوه مخاطب بیشتر گستاخی کرد بعد برین بلاک کنین

آخه اصلا موضوع تاپیک درباره اینکه من جواب دادم کار درستی بود یا نه نیست. یه نفر گفت کارت اشتباه بوده گفتم درسته ولی 100 نفر گفتن کار تو اشتباه بوده پشیمون شدم تاپیک گذاشتم به قرآن. من خواستم فقط ببینم رفتارم با شوهرم چه جوری باشه. مردا خودشون خیلی به این قضایا حساسترن اگه کارم اشتباه بود اون الان هی به من زنگ نمیزد عذرخواهی کنه طلبکارم بود که چرا جواب دادم

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته
دوستان ما یه اشتباهی کردم جواب دادم ببینم باز کسی میگه چرا جواب دادی؟ اصلا موضوع تاپیک جواب دادن و ندادن من نبود موضوع چیز دیگری بود والسلام. شوهرم هم اصلا از جواب دادن من ناراحت نشد حالا ببینم باز کی میگه چرا جواب دادی. کلا موضوع رو فراموش کنید

خب باید یکسری موضوعات حرفها گفته بشه بعضیا خیلی دیگه خودشون محدود میکنن با ازدواج .........موضوع شما این بود که هیچ وقت همسر خود را امتحان نکنید درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اصلا نباید جواب میدادی و همون اول بلاک میکردی و به شوهرت اطلاع میدادی همچین قضیه ای هس و اونم بهت میگف که منم و با چه قصدی اینکارو کردم جنبه شوخی داشته کارم یا امتحان بوده

کنار تو درگیر آرامشم  
خب باید یکسری موضوعات حرفها گفته بشه بعضیا خیلی دیگه خودشون محدود میکنن با ازدواج .........موضوع شما این بود که هیچ وقت همسر خود را امتحان نکنید درسته؟

من با نظر شما موافق واسه همین برای شما پست گذاشتم. نه موضوع این بود که الان برخوردم با شوهرم چی باشه

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته
2728
آخه اصلا موضوع تاپیک درباره اینکه من جواب دادم کار درستی بود یا نه نیست. یه نفر گفت کارت اشتباه بوده گفتم درسته ولی 100 نفر گفتن کار تو اشتباه بوده پشیمون شدم تاپیک گذاشتم به قرآن. من خواستم فقط ببینم رفتارم با شوهرم چه جوری باشه. مردا خودشون خیلی به این قضایا حساسترن اگه کارم اشتباه بود اون الان هی به من زنگ نمیزد عذرخواهی کنه طلبکارم بود که چرا جواب دادم

من میگم کارت درست بود که جواب دادی با این تفاسیر که میگی شوهرت اینهمه مشخصات ریز داد و حتی اگر هم مشخصات نمیداد چه مرد چه زن تو تکستای اول اگه یه مشخصات از خودش میداد جوابش میدادم و جایی که حس میکردم داره میزنه به بیراهه بلاک .....

رفتارت باید عادی باشه خوب شاید شوخی میکرده باهات . درسته شوخی درستی نبوده ولی شاید میخواسته شوخی کنه. بهش بگو از کارت خوشم نیومد اینبارو میبخشمت ولی دیگه تکرار نکن لطفا

کنار تو درگیر آرامشم  
شما اصلا نباید جواب میدادی و همون اول بلاک میکردی و به شوهرت اطلاع میدادی همچین قضیه ای هس و اونم بهت میگف که منم و با چه قصدی اینکارو کردم جنبه شوخی داشته کارم یا امتحان بوده

مگه قضیه جدی جدی تو اون سطح مطرح شده بود که  ناموسی یا مزاحمته ؟؟؟برفرض که همسرش نبود یه مرد غریبه بود چهارتا زر الکی زد رفت  برای چی الکی الکی بره به همسرش  بگه شک کنه ظن الکی بیفته تو دلش که همسرم مزاحم داره میره بلاکش میکنه دیگه ......

مگه قضیه جدی جدی تو اون سطح مطرح شده بود که  ناموسی یا مزاحمته ؟؟؟برفرض که همسرش نبود یه مرد غریبه بود چهارتا زر الکی زد رفت  برای چی الکی الکی بره به همسرش  بگه شک کنه ظن الکی بیفته تو دلش که همسرم مزاحم داره میره بلاکش میکنه دیگه ......

عزیزم اگه همسر آدم به آدم اعتماد داشته باشه شک نمیکنه به خانومش و از اونجایی که این مورد متاسفانه خود همسرشون بوده در جریان گذاشتن همسرش باعث خجالت آقا میشده و همچنین باعث جلب اعتماد. پنهان کاری در هر مورد از هر دو طرف خانمان براندازه. البته این نظر شخصی منه

کنار تو درگیر آرامشم  
2738

برخوردتم عادی باشه و اینکه خیلی حساسیت نشون ندی....... چون اگه حساسیت نشون بدی و یا سرش داد بزنی که این چکاری بود؟؟ ممکنه شک کنه که نکنه یه ریگی به کفشش بوده که ترسیده و حساس شده ...چون طلا که پاک است چه منتش به خاک است

عزیزم اگه همسر آدم به آدم اعتماد داشته باشه شک نمیکنه به خانومش و از اونجایی که این مورد متاسفانه خود همسرشون بوده در جریان گذاشتن همسرش باعث خجالت آقا میشده و همچنین باعث جلب اعتماد. پنهان کاری در هر مورد از هر دو طرف خانمان براندازه. البته این نظر شخصی منه

درسته موقعی میتونست درمیون بذاره که حرف های دیگه و بیشتری رد بدل میشد نه چارتا صحبت درباره ورودی دانشگاه و چادر ...

درسته موقعی میتونست درمیون بذاره که حرف های دیگه و بیشتری رد بدل میشد نه چارتا صحبت درباره ورودی دانشگاه و چادر ...

ببین نوشته دلم برات تنگ شده این یعنی چی؟ به نظرت یه دوست خوب که شماره جدید داره اول خودشو معرفی نمیکنه و بعد بگه دلم برات تنگ شده. و بعدشم هی میگفته که من دختر نیستم و پسرم. گیرم دوست دخترش بوده و داشته این شوخی خرکی رو میکرده اگه میدیده که شوهر دوستش مطلع شد و وارد قضیه شد توبه میکرد و از این شوخیای خرکی با دوستای متاهلش نمیکرد

کنار تو درگیر آرامشم  

عزیزم خودت داری میگی که فک میکن عاشق کسی بودی، خب میتونیم این کارشو خیلی بد نبینیم از دوست داشتن زیادت این کارو کرده، شما خیلی بزرگش نکن فک میکنه ریگی به کفشته، یه کم سر سنگین باش بعد ببخشش دیگه کشش ندید

"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم" به امیدت موفق خواهم شد... 

خب عزیزم با همسرت حرف بزن و بگو چه کاری بود کرده

اونم به احتمال فراوان میگه شوخی و سرگرمی 

که به احتمال خیلی بالا واقعا همینه

تو هم بگو که ناراحت شدی از امتحان کردن اونم بعد چندسال 

و بگو دوست دارم رابطمون بر اساس اعتماد باشه و هرجا سوال و شکی 

داشتی مستقیم از خودم بپرس و من بهت میگم و 

از این حرفا.......... ولی ته دلت انقدر ناراحت نباش فقط کاری کن که دیگه این اتفاق تکرار نباشه

یه توصیه دیگه اینکه: یه جای حرفات گفتی شوهرت فکر میکنه تو عاشق یکی از همکلاسی هات شدی 

احتمالا خاطره های خوب دانشگاه رو زیاد تعریف کردی و از این آقا هم گفتی .البته تو منظوری نداشتی ولی شوهرت گوشه ی ذهنش مونده که

اون آقا برات اهمیت داشته

خب پس از این به بعد اصلا در مورد دانشگاه و خاطراتش حرف نزن

خصوصا پسرا

رز جان کارت اشتباه نبود عزیزم.به نظرم بهش بگو توجیحم کن که بفهمم دلیل این کارت چی بوده.من ازین مساله ناراحتم مگه به من شک داری.

اما اون داداش اکرم و اینارو بد گفتی جون اگه شوهر من بود غوغا میکرد که این کیه که شماره تورو میده به مردا اذیتت کنن

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...