2733
2734
عنوان

اسم ماهان چطوره؟

129 بازدید | 15 پست

پسر اولم مهیار هست از بچگی اسم ماهان رو خیلی دوست داشتم به نظرم خیلی ناز و ملوسه ولی مامانم میگه قدیمی شده . اره؟ 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اسم ساده و قشنگیه چرا قدیمی بشه همونی که به دلته رو بذار🤍فقط معنیشو تو زبونای دیگه چک کن پس فردا خدا خواست کارای بین المللی قبول کرد مشکل اسم پیدا نکنه✨️

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

اسم پسر منه.  محمدماهان. ترکیبی زدم .هرکی میشنوه براش جذابه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
واسه پسر بچه اسم ناز و ملوس میزارن؟

اره دیگه اسکندر بزارم خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 
اسم پسر منه.  محمدماهان. ترکیبی زدم .هرکی میشنوه براش جذابه

اره خیلی قشنگه ولی محمد زیاد داریم تو فامیل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706