2733
2734
عنوان

خواستگار

141 بازدید | 10 پست

میشه به من کمک کنین ، من 19 سالمه سال اولی هست که پشت کنکور موندم رشته تجربی ، کلاس یازدهم که بودم پسر عمم خواستگارم بود، مامان بابام درس منو بهونه کردن و گفتیم نه ، الان دوسال گذشته و اونا دوباره خواستشونو گفتن ، مشکل اینه که پسر عمم به نظر خودم شغل خوبی نداره ، تو کارگاه مبل سازی کار می‌کنه و بهم گفتن قراره بیاد شهر خودمون کارگاه بزنه ، از درآمدش و اینا نمی‌دونم ، درس خونده هم نیست ، خونه هم نداره ، یه پراید داره ، من نمیتونم درست تصمیم بگیرم یعنی اینجوری بگم که هیچ حسی بهش ندارم ، از طرفی فکر نمی‌کردم که زندگیم بخواد اینجوری شه ، من درسته که پشت کنکورم اما به درس علاقه دارم و دوست دارم شاغل باشم ، اون با درس مخالف نیست اما من فکر میکنم اگه صبر کنم شاید یه مورد مناسب تری پیدا شه ، از لحاظ خانوادگی هم خوبن عمم مهربونه ، فامیلا میگن که دختر باز نیست ، اهل دود نیست ، 

میشه منو راهنمایی کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب گلم ببین برنامت چیه،ی سریا دوس دارم ازدواج کنن ی سریا میگن اول درسو دانشگاه و کار بعد ازدواج 

از دید من سنت کمه و هنوز راه زیادی در پیش داری 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
شما خودتم الان نه شغل داری نه درس معلومم نیست قبول شی خب جواب نده

درسته ، من شغل ندارم .. من میخواستم که درس بخونم و بالاخره یه کاری داشته باشم تا شاید زندگیم بهتر شه ، هرکی یه معیاری داره برای ازدواجش ، مثلا به میان میگن اگه مشکلت پولشه یا شغلشه هیچکس از اول پول نداشته یا خونه نداشته 

اینا منو گیج می‌کنه 

من خودم تو زندگی کارگری بزرگ شدم ، می‌دونم یکم سخته ، اونم باباش کارگره ، میگن خوبین دیگه آدم باید یکی همسطح خودش پیدا کنه ، انتظار نداشته باش مثلا یه دکتر یا مهندس بیاد تو رو بگیره

درسته ، من شغل ندارم .. من میخواستم که درس بخونم و بالاخره یه کاری داشته باشم تا شاید زندگیم بهتر شه ...

اخه هنوز دکتر مهندس نشدی که اینو میگن بهت و ترک تجصیلم نکردی

اگر به خودت مطمئنی که میشیمی درس میخونی یچیز خوب قبول میشی بنظرم صبر کن و رو درست تمرکز کن

خب گلم ببین برنامت چیه،ی سریا دوس دارم ازدواج کنن ی سریا میگن اول درسو دانشگاه و کار بعد ازدواج  ...

من اگه بخوام جواب منفی بدم چجوری جواب بدم که اونا ناراحت نشن ، دلش نشکنه 

اون منو خیلی دوست داره اما این مشکلاتی هم ازش گفتم خالم میگه دلیلات خیلی چرته ... 

موندم چه کنم 

من اگه بخوام جواب منفی بدم چجوری جواب بدم که اونا ناراحت نشن ، دلش نشکنه  اون منو خیلی دوست دا ...

دلیل نیار،فقط بگو که من فعلا قصد و امادگی ازدواج ندارم نمیدونمم تا کی ،ولی قطعا الان نمیخوام ازدواج کنم 

دیگه اونام باید درک کنن

ولی قبلش ب نظرم ی سرم برو مشاوره چون یمگی از نظر اخلاق خوبه چون ادم بااخلاق کمه 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم