2752
2734
عنوان

باردارم وبشددددددددت بی حال

177 بازدید | 14 پست

خانما ی بچه 4ساله دارم

با 9ماهه

والانم 7ماهه باردارم

یعنی تصور کنید چقد خستمه

از اینور عید وخونه تکونی

از اینورم بچه کوچیکم هی بغل

خیلی حالم بده روزی چندبار از حال میرم

چ چیز مقوی سراغ دارین یا ویتامین

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اونی ک هی شما رو حامله میکنه بهش یگو بیاد یکمی کار کنه یه زن حامله نباید اینقدر کارکنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

مولتی ویتامین پریناتال بخور خارجیشو بگیر.

حواست به تغذیه ات باش از همه گروه های غذایی استفاده کن.

و از همه مهمتر نیاز به پشتیبانی داری از طرف خانواده ها که همراهت باشن .

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدابهتون ت‌وان بده، ویتامین و...دکترباتوجه به نیازبدنتون بایدتجویزکنه

فقط میتونم بگم، میوه، زیادبخور

کاهو

ابگوشت درست کن ، کله پاچه، کباب حتمادرهفته چندباربخور

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731

قصد دخالت ندارم عزیزم 

اما برای بچه هاتون بیبی سیتر بگیرید تا شما بتونید یکم آزاد باشید 

برای امور منزل هم نیرو دائمی یا نیم روز بگیرید 

شما بارداری عزیزم نمیشه بدون چکاپ آزمایشگاهی سرخورد مکمل یا ویتامین مصرف کنید 

باید با دستور و بررسی پزشک دارو مصرف کنید 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

عزیزم ارده و شیره صبحانه بخور 

اگه توان مالیشو داری برات خودت پسته و بادوم بگیر روزی یه مشت هم بخوری کافیه ! 

زیر نظر پزشکت یا بهداشت محل تون : قرص آهن ، کلسیم ،ویتامین دی و .... استفاده کن

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
اونی ک هی شما رو حامله میکنه بهش یگو بیاد یکمی کار کنه یه زن حامله نباید اینقدر کارکنه

چ طرز حرف زدنه! دقت کنید وقتی میخاید حرف بزنید

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

چ سخت

منم هفت ماهمه ولی استراحتم خونه مادرمم 

موقعی ک خونه بودمم انرژی هیچ کاری نداشتم فقط غذا درست میکردم بقیه با همسرم بود

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙
چ طرز حرف زدنه! دقت کنید وقتی میخاید حرف بزنید

قرارنیست همه باب میل شما حرف بزنن

طرف از فشاری ک بهش میاد روزی چند بار از حال میره فمر میکنید اینا اسیب زننده نیستن ..

با فاصله 2 ماه از زایمان حامله شده 

باید بره به طرف بگه مسئولیت پذیر باش من در توانم نیست این همه کار کنم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ماهیچه داخل شیشه 

روزی یک قاشق چهار شیر داخل یک استکان آب قاطی کن بخور بادام درختی سویق بخور خیلی خوب. خرما

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

منم سومیو باردارم ، اصلا خونه تکونی نکردم ، کسی توقعی نداره اونم با دو بچه زیر ۵ سال که دارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی