2752
2734

سلام تبریز نیستم ولی عرفا بین سه تا پنج تومنه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
سلام تبریز نیستم ولی عرفا بین سه تا پنج تومنه

دقیقا چیکار میکنند؟ راضی بودید؟ من سر بچه‌اولم از مامای بی تجربه بیمارستان خیلی اذیت شدم. تا دکترم اومد باز خدا را شکر دکترم خوب بود اون اخرها 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا چیکار میکنند؟ راضی بودید؟ من سر بچه‌اولم از مامای بی تجربه بیمارستان خیلی اذیت شدم. تا دکترم ا ...

دیگه مثل همراه باهات هست ورزش میده کاراتو میکنه زایمان میده سرم میزنه دیگه خوبیش اینه یه نفره.نه اینکه سر پنج دیقه یکی رندوم بیاد دستشو بکنه توت.بعد منکه گرفتم ولی از من سر موعد که حالم بد بود نیومد بالاسرم بقیه هم گفتن مریض فلانیه دستش نزنید .دیگه رفتم سز اورژانسی 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731